Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Lumia 920 Alarm

Yeni kullanıcı
AykutX
İleti Sayısı: 1

Lumia 920 Alarm

Alarmı kurup telefonu kapattığımda sabah alarm çalmadı. Telefonu açtıgımda alarm çalmaya başladı. Telefon kapalıyken neden alarm çalmıyor? Ben mi yanlış bişey yaptım yoksa böyle basit bi hatayı nokia mı yaptı ?

Bilge
OnurK
İleti Sayısı: 91

Ben de denedim çalmadı eski telefonların neredeyse hepsinde var ama bu kadar teknolojik bir üründe olmaması garip.
Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Bilge
ekremparlak
İleti Sayısı: 38

Windows Phone telefon kapalıyken alarm çalmayı desteklemiyor.
Katkıda Bulunan
68charger
İleti Sayısı: 3

Merhaba arkadaşlar,

Aynen bu alarm olayı sabah benim işe geç kalmama ve bir ton fırça yememe neden oldu.Bu kadar saçma ve yanlış bir şey yapılamaz direk soğudum telefondan!

Düzelecek bir şey de değil sanırım satıyorum zaten telefonu!

Danışman
enesx86
İleti Sayısı: 20

Akıllı telefonlarda cihaz kapalıyken alarm çalmaz. Sadece WP8'de değil, diğer androidde de aynı şekilde.

Nokia Lumia 920