Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Soru...

Kayıtlı kullanıcı
MertB
İleti Sayısı: 2

Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Sorunları?

Merhaba,

Geçen hafta Lumia 920 aldım. Çokta memnunum. Ciddi sorunlar yok fakat normalde olmaması gerektiğine inandığım iki durum var, ve cihazın standartları nedir sorgulamadan bana uzaklarda bulunan mağazaya geri gitmek istemedim.

1- Ekrana iyice aşağıdan baktığımda camın altında kalan ekran ve gövde arasında çok ince bir ışık sızıntısı var tek şerit halinde. Yandaki link'e tıklayarak görebilirsiniz: http://twitpic.com/ceufwz bu normal bir durummu yoksa benim telefonumda bulunan bir kusurmudur? Ekrana normal bir şekilde karşıdan veya hafif açılı baktığımızda kesinlikle sorun yaratmıyor ama böyle iyi bir cihaz almışken merak etmedende duramıyor insan :smileyhappy:

2- Bu sorun aslında biraz daha huzursuzluk verici. Eşim 820 kullanıyor ve titreşim motoru gayet normal çalışıyor, fakat benim 920'de titreşim baya şiddetli ve sanki cihazın içersinde birşeylere sürtünüyor gibi bir hissiyat yaratıyor bazen. Yabancı forumlarda bunun çok sık karşılaşılan bir durum olduğunu okudum. Yorumunuz?

Yukarıdakiler göz önüne alındığında cihazı aldığım yere götürmelimiyim? Garanti prosedürleri nedir? (değişim? onarım?) ve ne kadar sürede? Windows Phone 8'e alışmışken açıkçası bırakasım gelmiyor onarım vs. için :smileyhappy:

Kayıtlı kullanıcı
MertB
İleti Sayısı: 2

Ynt: Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Sorunları?

Nokia dahil, kimsenin bir fikri yok yani? Peki :smileyhappy: