Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Soru...

Kayıtlı kullanıcı
MertB
İleti Sayısı: 2

Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Sorunları?

Merhaba,

 

Geçen hafta Lumia 920 aldım. Çokta memnunum. Ciddi sorunlar yok fakat normalde olmaması gerektiğine inandığım iki durum var, ve cihazın standartları nedir sorgulamadan bana uzaklarda bulunan mağazaya geri gitmek istemedim.

 

1- Ekrana iyice aşağıdan baktığımda camın altında kalan ekran ve gövde arasında çok ince bir ışık sızıntısı var tek şerit halinde. Yandaki link'e tıklayarak görebilirsiniz: http://twitpic.com/ceufwz bu normal bir durummu yoksa benim telefonumda bulunan bir kusurmudur? Ekrana normal bir şekilde karşıdan veya hafif açılı baktığımızda kesinlikle sorun yaratmıyor ama böyle iyi bir cihaz almışken merak etmedende duramıyor insan :smileyhappy:

 

2- Bu sorun aslında biraz daha huzursuzluk verici. Eşim 820 kullanıyor ve titreşim motoru gayet normal çalışıyor, fakat benim 920'de titreşim baya şiddetli ve sanki cihazın içersinde birşeylere sürtünüyor gibi bir hissiyat yaratıyor bazen. Yabancı forumlarda bunun çok sık karşılaşılan bir durum olduğunu okudum. Yorumunuz?

 

Yukarıdakiler göz önüne alındığında cihazı aldığım yere götürmelimiyim? Garanti prosedürleri nedir? (değişim? onarım?) ve ne kadar sürede? Windows Phone 8'e alışmışken açıkçası bırakasım gelmiyor onarım vs. için :smileyhappy:

 

 

Lütfen düz metin kullanın.
Kayıtlı kullanıcı
MertB
İleti Sayısı: 2

Ynt: Lumia 920 - Ekran Işık Sızdırması ve Titreşim Sorunları?

Nokia dahil, kimsenin bir fikri yok yani? Peki :smileyhappy:

Lütfen düz metin kullanın.