Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Selam,

 

Lumia 920 için Nokia Music App yüklerken indirme sonrası yükleme esnasında %50 civarında donuyor. İndirmeye tekrar başlamak için tıkladığımda 8103010d kodlu hatayı gösteriyor. Telefon menüsünde ise @C:\Data\Programs\{f5... şeklinde bir kısa yol bıraktı. Bu kısayola basılı tuttuğumda kaldır seçeneği silik durumda görünüyor ve kaldırılamıyor. Şu an ne yeniden yükleyebiliyorum, ne de kaldıramıyorum. Microsoft Answers'da da yazdım ama henüz cevaplanamadı. Çözüm ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

 

Teşekkürler.

Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 19

Ynt: Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Merhaba ,

 

Uygulamanız gereken adımlar sırasıyla ;

 

-Ayarlar - Uygulamalar - Internet Explorer - Çerezlere İzin ver,

 

-Windows ID doğrumu kontrol edelim,

 

-Telefonu kapatıp açalım indirmeye çalıştığınız uygulamayı silerek yeniden indirmeyi deneyelim ,

 

Konu Microsoft ile alakalı bir durum olduğundan araştırmam devam etmektedir.Uygulayacağınız bu adımlar sonuç vermez ise tekrar bizimle irtibata geçmenizi rica ederim.