Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 920 zawiesza sie.

Opiekun
Posty: 7

Lumia 920 zawiesza sie.

Witam
Moja lumia 920 (ma 7 dni, aktualne oprogramowanie - Update nie znajduje żadnych uaktualnień) zawiesza sie losowo. Objawem tego jest wylaczony ekran i brak jakiejkolwiek reakcji na jakikolwiek input. Jedyna droga do ponownego korzystania z telefonu jest wykonanie hard resetu.
taka sytuacja jest niedopuszczalna w urządzeniu które wyszlo juz na rynek. Proszę o informacje jak pozbyc sie tego problemu.
Wizjoner komórek
Posty: 1 246

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

poczytaj o problemach uzytkownikow serii lumia 9chodzby na tym forum tylko),a zmienisz zdanie o sytuacji jaka jest.
zostaje Ci reklamacja urzadzenia u sprzedawcy-rekojmia lub naprawa gwarancyjna.
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Zaawansowany
Posty: 52

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

To że update nie znajduje nowej wersji nie znaczy że jej nie ma. Jaki masz numer oprogramowania?

Nanjowszy soft  powinien być opisany  tak: 1232.5957.1308.1xxx

Opiekun
Posty: 7

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

[ Edytowane ]

Hej, dziękuję za chłodną i rzeczową odpowiedź. Moja wersja oprogramowania aplikacyjnego (oprogramowanie układowe) to 1232.5951.1249.1001, Radiowa (modem) to 1.0.202075.3 - Rozumiem że po nowy soft powinienem udać się do serwisu Nokii? Czy istnieje jeszcze jakaś droga na zdalne jego pozyskanie? (W chwili obecnej jestem poza granicami PL więc musiał bym używać lokalnego serwisu)

Żeby podać jeszcze więcej szczegółów to tel został nabyty w salonie nokii i ma niebrandowany soft.

Zaawansowany
Posty: 88

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

Na podstawie umowy w Unii Euroopejskiej dotyczącej wolnego handlu, będac na terenie EU i posiadając dowód zakupu oraz gwarancję, możesz telefon oddać do sentrum serwisowego w innym kraju:smileywink:

Opiekun
Posty: 7

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

Dzięki za radę :smileyhappy: Wiem, i gdybym poruszał się tylko po terenie UE to byłbym zachwycony, problem tylko w tym że tak nie jest. A nawet wtedy kiedy jestem to za dnia mam na głowie trochę inne sprawy, słowem to badziewie będzie musiało poczekać do mojego powrotu do PL.

Właśnie mam jeszcze jedno pytanie - czy jest wiadomo czy to jest problem z oprogramowaniem czy ze sprzętem? (Ja osobiście stawiam na soft ale nie jestem jeśli chodzi o WInMO8 żadnym ekspertem). Z góry dzięki za odp.

Guru komórek
Posty: 1 949

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

Spróbuj wgrać najnowsze oprogramowanie GDR2 czyli wersja 1232.5957.1308.x. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje wymiana urządzenia na wolne od wad.
Contributor of the month

Opiekun
Posty: 7

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

Ok. Tak tez zrobię. Powiedz mi tylko czy mogę to zrobić własnoręcznie jakoś? Czy dostęp jest via serwis?

Dzięki wielkie!

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 2

Dot.: Lumia 920 zawiesza sie.

Może odkopuje temat ale w tym zawieszaniu pomogła mi ostatnia aktualizacja na 1232.5957.1308.0000 (chociaż zupełnie nie wiem czemu nie zaktualizowało się do 0001, ale mam niebrandowy telefon, może dlatego)