Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

Uzman
İleti Sayısı: 13
Kabul Edilen Çözüm

Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

Arkadaşlar herkese iyi forumlar!

Lumia 920 sahibiyim,telefonumu yazılım güncellemesi için Nokia care ye götürdüm,yazılım güncelemesi sonrası artık kişi listem tam olarak güncellenmiyor.Sadece facebook linkdın gibi hizmetlerdeki kişi listem güncelleniyor,ancak telefon numaralarının olduğu kişi listem güncellenmiyor.!

Bu sorunu yaşan veya çözümünü bilen varmıdır?

 

Teşekkürler

Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 422

Ynt: Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

Merhaba IsCel,

Microsoft hesabınızdan kişileri eşitlemenin iki yolu vardır.


Birinci yol Microsoft Exchange ile Outlook kullananlar için ve diğer yol ise, Microsoft Exchange Outlook olmadan kullananlar içindir.


NOT: Eğer Outlook 2003 kullanıyorsanız ve bunu Outlook Exchange ile birleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan Outlook seçimlerinizi belirleyiniz.

Microsoft Outlook seçimleriniz için buraya tıklayınız. 


Sonuçlarınızı lütfen bizimle paylaşınız.


Saygılar.

Uzman
İleti Sayısı: 13

Ynt: Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

2 ay boyunca eşitlemedi. 1 hafta kadar önce kendi kendine düzeldi.

Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 422

Ynt: Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

Merhaba IsCel,

Eşitleme ile ilgili yaşamış olduğunuz durumun çözülmesine sevindim. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili olarak gerekli yerlere bildirim yapılmış durumda. Bildirimler Microsoft'un sunucularından gelir. Bildirimlerinin zamanında iletilmesinin sebebi, sunuculardaki yoğunluktan veya herhangi bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.

Kullanıcılarımıza forum üzerinden yardımcı olmaya çalışmamızın en önemli amacı, cihazlarıyla sorunlar yaşayan kullanıcılara bireysel çözümler sunarken, benzer sorunlar yaşayan diğer kullanıcıların da yararlanabileceği bir başvuru kaynağı oluşturmak ve Nokia severleri bir çatı altında toplamak. 

 

Bu nedenle, forumumuzda farklına vardığınız sorununuzun çözümlerini ve bu süreç içerisinde karşılaştığınız durumları genel olarak bütün kullanıcılarla paylaşırsanız daha çok kullanıcıya çözümü ulaştırabiliriz.

 

Forumumuzda daha çok zaman geçirmeniz dileğiyle. :thumbup:

Uzman
İleti Sayısı: 13

Ynt: Microsoft Hesabından kişi eşitleme problemi

Teşekkürler