Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Lumia 620 pamięć telefonu

Uczestnik
galwanizator
Zaakceptowane rozwiązanie

Nokia Lumia 620 pamięć telefonu

Witam serdecznie, mam już od jakiegoś czasu telefon Nokia Lumia 620, trochę się nim zdążyłem pobawić i poinstalować różnych rzeczy. Ostatnio zauważyłem, że strasznie zmalała mi pamięć telefonu, obecnie mam dostępne 85 MB z 8 GB. Wyświetla mi że m.in aplikacje zajmują 4GB, nie możliwe żebym aż tyle różnych rzeczy poinstalował. Nie pamiętam jaki był stan telefonu na początku ale raczej było około 6GB wolnego, a teraz praktycznie nic. Usunąłem kilka aplikacji i miejsce się nie zwolniło, dalej jest tyle samo wolnego. I moje pytanie brzmi co zrobić aby zyskać więcej miejsca na telefonie. Od razu mówię że odpada karta bo mam.

I druga sprawa to taka że zainstalowałem sobie Pocket recorder, na początku fajnie działało, ostatnio jakiś błąd mu wyskakiwał, dzisiaj skojarzyłem że brakuje miejsca na telefonie. Pisze w tym programie że mogę sobie zmienić żeby na karcie mi zapisywało ale to trzeba przez ustawienia telefonu, co jest niemożliwe ponieważ w ustawieniach telefonu nie mam takiej opcji. Na chwilę obecną mam tak : Miejsce na nową muzykę i filmy to Karta SD, a miejsca na nowe zdjęcia to również karta. A program jak dalej nie chciał zapisywać to teraz też nie.

Proszę o porady.

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
galwanizator

Dot.: Nokia Lumia 620 pamięć telefonu

Już znam rozwiązanie, chyba, wyczytałem że to ogólny problem jest, że zamiast usuwać pliki tymczasowe to jest zostawia pod nazwą "inne". Zrobiłem sobie reset telefonu, na szczęście zrobił się back up i praktycznie nic nie straciłem, za to miejsce wróciło. Dodatkowo zaktualizowałem sobie telefon, i jest tam funkcja nowa "kontrola pamięci", która pokazuje szczegółowe zużycie pamięci i można sobie coś tam więcej usunąć dzięki temu.
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
PksPhotography

Dot.: Nokia Lumia 620 pamięć telefonu

Możesz mi powiedzieć jakiego masz teraz windowsa?? 7.8 ???

I jak się nazywa ta funkcja do zarzadzania pamiecią, bo jestem ciekaw, czy w Lumii 710 tez to znajdę. Aha i czy ściagałes ten program, czy juz był  w telefonie po aktualizacji???

Użyj zwykłego tekstu.