Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia Lumia 820'den garip sesler

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Nokia Lumia 820'den garip sesler

Merhaba arkadaşlar,

 

Belki benim kuruntumdur ancak telefonu tuş kilidine aldığımda (tamamen sessizde ve hatta zil sesi ayarlarından lock screen seslerini kapasam bile) hafiften bir tık sesi geliyor ve kulağımı speaker kısmına yaklaştırdığımda sanki bir süreliğine speakerın açık olduğunu gösteren doğru kelime mi emin değilim ama bir hırıltı duyuyorum ve yaklaşık 10 saniye sonra o hırıltı bitiyor. 

 

Sizce bu normal birşey mi yoksa telefonda bir sorun mu var ?

 

 

Katkıda Bulunan
İleti Sayısı: 6

Ynt: Nokia Lumia 820'den garip sesler

Bende Lumia 820 kullanıyorum.Bahsettiğin ses bendede geliyor kardeş ve bu normal birşey sonuçta çalışan her telefon belli bir frekans yayıyor.Sanırım buda frekansla ilgili birşey.Ses çıkarması normaldir yani,O ses çıkıyorsa bilki o telefon çalışıyor :smileyhappy: