Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia Lumia 920 arama tuşu sorunu

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Nokia Lumia 920 arama tuşu sorunu

Nokia Lumia 920 yandex arama tarayıcısını kullanıyorum(bu hiç hoşuma gitmesede) gecenlerde gelen guncellemeyle yandex acılmaz oldu guncelleme tam bitmediği için ugulamalar ekranımda @C:\data\programs\{6.... gibi bişey cıktı gonderılemıyor,sılınemıyor,cıkmaza gırdım yardımlarınızı beklıyorum

Bilge
İleti Sayısı: 42

Ynt: Nokia Lumia 920 arama tuşu sorunu

Hard format diye de bilinen telefonu sıfırla yapmanızı tavsiye ederim. Tabii bundan önce telin yedeğini almayı unutmayın!