Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia lumia 800 nie odpowiada , czarny ekran , pom...

Nowy użytkownik
P369

Nokia lumia 800 nie odpowiada , czarny ekran , pomocy!

Nokia lumia 800 nie odpowiada , czarny ekran , pomocy! Witam jak w temacie . Stało się to tak : słuchałem muzyki i przechodziłem pomiędzy piosenkami , aż tu nagle się zawiesił. Nic się nie dało zrobić nie reagował na Power na nic. Podłączyłem go do ładowarki i zawieszony ekran znikł ale za to zrobił się czarny i na nic nie reaguje na żaden przycisk . Próbowałem tego software hard reset (czy jakoś tak) tymi przyciskami ale na nic nie reaguje . O co chodzi ? Pomocy. (Nie posiadam już gwarancji)