Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Problem z odbiorem połączeń lumia 820

Zarejestrowany użytkownik
jacor24

Problem z odbiorem połączeń lumia 820

Posiadam telefon lumia 820 niebrandowany w sieci PLAY. Dzwoniąc z innego telefonu na mój zdarza się otrzymać komunikat że telefon znajduje się poza zasięgiem mimo że moja lumia cały czas jest w zasięgu (oczywiście telefon nie dzwoni), a jednocześnie jak ktoś dzwoniący ma ten komunikat to ja dostaję sms z playa o nieodebranym połączeniu. Denerwująca przypadłość. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Wcześniej używałem na tym numerze samsunga galaxy 1 i nie było takich hec.

Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Dot.: Problem z odbiorem połączeń lumia 820

[ Edytowane ]

Cześć jacor24!

Witaj na forum :smileyhappy:

Zapewne twój telefon traci chwilowo zasięg. Jeśli w miejscu, gdzie kożystasz z telefonu, nie ma problemu z zasięgiem twojej sieci komórkowej (np. na innych telefonach nie ma problemu), może to być związane z trybem sieci w Lumii.

Sprawdź:

Menu -> Ustawienia -> sieć komórkowa -> największa prędkość połączenia -> przełącz na 2G

Gdyby nadal była taka sytuacja, możesz jeszcze raz sprawdzić czy karta microSim jest prawidłowo włożona, nieuszkodzona, ani zanieczyszczona.

W ostateczności możesz zwrócić się do salonu operatora, by sprawdzili czy karta jest w porządku i przetestowali telefon na innej karcie.

Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :smileyhappy:

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia