Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Titreşim yok?

Katkıda Bulunan
İleti Sayısı: 3

Titreşim yok?

Arkadaşlar Lumia 920 Developer Unlocked telefonum var. Titreşim yok neden acaba? Titreşim ayarı açık fakat ne zilde ne mesajda ne de oyunda titriyor?

Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 15

Ynt: Titreşim yok?

Merhaba,

 

Cihazınızdaki titreşim ayarının aktif olmaması ile ilgili cihazınıza soft format atarak kontrol edebilirsiniz. Bunun için :

 

  • Cihazınızın hafızasındaki bilgileri Ayarlar-Yedekleme bölümünden yedekleme alın,
  • Daha sonra cihaz üzerinden Açma/Kapama+Ses Kısma tuşlarına telefonunuz titreyene kadar basılı tutarak işlem yapabilirsiniz.

Teşekkürler.