Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Wymiana baterii w Lumii 920

Nowy użytkownik
kpicard

Wymiana baterii w Lumii 920

Witam wszystkich.

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Lumii 920. Wszystko super, tylko nurtuje mnie jedna rzecz. Niewymienialna - dla zwykłego użytkownika - bateria. Wiem, że póki jest na gwarancji, mogą mi ją wymienić w serwisie. Ale oczywiście póki jest na gwarancji bateria powinna przez ten czas trzymać się nieźle. Chciałbym natomiast zapytać ile może kosztować wymiana baterii w serwisie już po okresie gwarancji? Telefon tak mi się podoba, że będe go używać zapewne przez kilka ładnych lat. Stąd moja obawa o baterie i ciekawość o koszt wymiany. Za wszelkie informacje dziękuję i pozdrawiam.

Profesor
Gagman

Dot.: Wymiana baterii w Lumii 920

Dziwne trochę to przejmowanie się na wyrost. :smileywink:
Koszt wymiany baterii na nową ustalisz telefonicznie w każdym Nokia Care, choć antycypowanie cen po zakończeniu gwarancji na podstawie obecnych jest delikatnie sensu pozbawione.
natomiast założenie, że będziesz 920 używał przez kilka ładnych lat jest bardzo optymistyczne, chociażby z uwagi na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Ostatnio wymieniłem w serwisie opakowanie 920 -poliwęglan w kolorze białym - koszt 250 pln (w sensie robocizna w cenie)

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Nowy użytkownik
kpicard

Może mniej przejmowanie się, a bardziej ciekawość :smileywink: Wszak przy dzisiejszych smartfonach i ich codziennym ładowaniu przydałoby się gdzieś za rok - półtora taką baterię wymienić. 

Guru komórek
nismonet

Jeżeli masz nowy telefon to za rok będzie jeszcze na gwarancji. Jeżeli zauważysz znaczący spadek wydajności baterii to w serwisie powinni bezpłatnie wymienić.
Contributor of the month

Ex-Moderator (Retired)
KasiaK

[ Edytowane ]

Cześć kpicard,

Cieszymy się, że dołączyłeś do Forum Nokia. 

Cennik napraw pozagwarancyjnych ustalany jest niezależnie przez poszczególne punkty i centra serwisowe. Zatem prosimy o  kontakt telefoniczny z puntem Nokia Care, w celu uzyskania informacji na temat ewentualnej wymiany baterii.  Zapraszamy również do zapoznania się z poniższym artykułem: 

Jak wydłużyć czas pracy baterii telefonu Nokia Lumia?

Pozdrawiam,

KasiaK 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia