Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Yazılım üretme.

Bilge
İleti Sayısı: 47

Yazılım üretme.

Ev seviyesi bir yazılımcıyım, kendi ihtiyaçlarıma yönelik programlar hazırlarım.

 

Telefonumda, GPS koordinatlarını, pusula ve yükseklik bilgilerini, istediğim zamanlarda kaydedecek basit bir uygulamaya ihtiyacım oldu ve mağaza da ihtiyaçlarımı tam olarak karşılayan bir tanesini bulamadım.

 

Buradaki yönergeleri kullanarak deneme sürümü SDK kurulumunu yaptım.

 

Ancak hazırladığım taslakları telefonuma gönderemedim. Kısa bir araştırmadan sonra 99 Dolarlık developer hesabına sahip olmam gerektiğini öğrendim. Öğrenci olmadığım için, ücretsiz olan imkanlardan faydalanamıyorum.

 

Bu konularda bilgili bir forum kullanıcısı varsa, çözüm önerebilir mi?

 

Teşekkürler.