Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Zil sesi ayarlama.

Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Zil sesi ayarlama.

lumia 620'de yüklediğim bir şarkıyı nasıl zil sesi olarak ayarlayabilirim? Var olan zil sesleri dışında bir müzik ayarlayamadım. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

Bilge
İleti Sayısı: 204

Ynt: Zil sesi ayarlama.

Zil sesi yaratıcı diye bir uygulama var 20 sn yeye kadar kesip zil sesi yapabilirsin yada telefonu pc ye bağladığında telefonun ringtones klasörüne mp3 atabilirsin ama unutma telefondan direk taşıma görmez mutlaka pcden at
;-)
Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 130

Ynt: Zil sesi ayarlama.

Merhaba carmeric,

 

Nokia Destek Forum sayfasına hoşgeldiniz.

 

Telefonunuza en uygun sesleri seçebilirsiniz.

 

  1. Başlangıç ekranında sola kaydırın ve ayarlar simgesi Ayarlar Zil Sesleri+Uyarılar öğesine dokunun.

     

  2. Değiştirmek istediğiniz zil sesi veya bildiri türünü seçtikten sonra sesi seçin.

Bilgisayarınızdan telefonunuza yeni zil sesleri ekleme
 

Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın ve bilgisayarınızdaki dosya yöneticisini kullanarak istediğiniz şarkıyı telefonunuzun zil sesleri klasörüne taşıyın.

 

Şarkıyı zil sesiniz olarak ayarlamak için, Zil Sesleri+Uyarılar görünümünde Zil sesi öğesine ve Özel altındaki şarkıya dokunun.

 

Bir şarkıyı ancak dijital haklar yönetimi (DRM) ile korunmadığı ve en fazla 30 MB olduğu takdirde zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

 

Bilgisayarınızda Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 yüklü olması gerekir.

 

Saygılar

 Nokia Lumia 1020 -  Nothing else comes close Nokia Asha 501 - İddialı. Etkili. Güçlü 

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin