Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

batarya problemi.

Katkıda Bulunan
kamikaze47
İleti Sayısı: 4
Kabul Edilen Çözüm

batarya problemi.

benim cihazımın şarjı tam doluyken 1gün 2saat bekleme süresi veriyor, ama cihazın bekleme süresi 460 saat bunu anlayan var mı yoksa herkeste mi aynı sorun var?

kamikaze47
Lütfen düz metin kullanın.
Bilge
ekremparlak
İleti Sayısı: 38

Ynt: batarya problemi.

Bu bir sorun değil 460 saat max değerdir bu her telefonda böyledir. Simkart ve benzeri kablosuz bağlantıları kesip hiç telefonu ellemezseniz 460 saat gider :smileyvery-happy:. Bataryanız gün geçtikçe daha iyi performans verecek ama 460 saat beklemeyin :smileyhappy:
Lütfen düz metin kullanın.