Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

batarya problemi.

Katkıda Bulunan
İleti Sayısı: 4
Kabul Edilen Çözüm

batarya problemi.

benim cihazımın şarjı tam doluyken 1gün 2saat bekleme süresi veriyor, ama cihazın bekleme süresi 460 saat bunu anlayan var mı yoksa herkeste mi aynı sorun var?

kamikaze47
Bilge
İleti Sayısı: 38

Ynt: batarya problemi.

Bu bir sorun değil 460 saat max değerdir bu her telefonda böyledir. Simkart ve benzeri kablosuz bağlantıları kesip hiç telefonu ellemezseniz 460 saat gider :smileyvery-happy:. Bataryanız gün geçtikçe daha iyi performans verecek ama 460 saat beklemeyin :smileyhappy: