Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 520 internet sorunu

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 2

lumia 520 internet sorunu

S.a lumia 520 kullanıcısıyım telefonumdan internete bağlanıyorum falak adres çubuğuna girdiğim ilk siteye giriyor sonra bağlanmıyor hiçbir yere şebekeden veri bağlantısını kapatıp açıyorum tekrar giriyo yine aynı yerde kalıyor neden kaynaklanıyo olabilir acaba yardım ederseniz çok sevinirim
Bilge
İleti Sayısı: 91

Ynt: lumia 520 internet sorunu

bu bütün telefonlarda olan bir şey sanırım otomatikman kaydediliyor bunu düzeltmenin bir yolu yok sanırsam.
Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Cep telefonu gurusu
İleti Sayısı: 1.642

Ynt: lumia 520 internet sorunu

anladığım kadarıyla tarayıcıda problem yaşıyorsunuz, peki cihazda internet kullanan diğer uygulamalarda nasıl durum? mesela facebook uygulaması bağlanıyor mu? veya arama butonuna (sağ alttaki buton) basıp arama yapabiliyor musunuz?

 

bazı operatörler bazı internet paketlerinde hızı çok düşürebiliyor adil kullanım adı altında, belki de aşırı yavaşlık nedeniyle internete bağlantı sorunu yaşıyor olabilirsiniz veya internet paketi bittiği için internet kullanımınız durdurulmuş olabilir. şebeke veri bağlantısını kapatıp wi-fi üzerinden işlem yapmayı denediniz mi? 

 

 The silence will fall