Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

lumia 800 - zawiesza się

Opiekun
bender123

lumia 800 - zawiesza się

Witam, mam ten telefon od grudnia. Zawiesił mi się już w dniu zakupu. Wtedy pomyślałem, że to przypadek. Jednak w ciągu tych 3 miesięcy zdałem sobie sprawę, że mój telefon zawiesza się zawsze gdy słucham muzyki i przegladam internet (odtwarzacz systemowy, przeglądarka IE). Dzieje się to różnie, po 10 minutach czasami nawet po godzinie. Może to ma wpływ od poziomu skomplikowania strony. Raz mi się zawiesił jak słuchałem muzyki i pisałem dokument Word, oczywiście to co napisałem, przepadło.
Co powinienem zrobić z tym problemem? Urządzenie było resetowane, ma wgraną najnowszą aktualizację.
Ps. Moim zdaniem jest to problem oprogramowania.
Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
KasiaK

Dot.: lumia 800 - zawiesza się

Cześć bender123,

Witaj Na Forum Nokia. 

W przypadku gdy telefon nie funkcjonuje prawidłowo zajrzyj tutaj

Mam nadzieję, że to Ci pomoże.

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaK 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia