Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 820 şebeke sorunu

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35
Kabul Edilen Çözüm

lumia 820 şebeke sorunu

merhaba arkadaslar gecen gun fark ettim ben whatssapp falan kullanıdıgım için gun içinde 2g hızında internetimi kullanıyorum fakat bazen internette gezinmek için 3 g yi açıyordum bu zamana kadar dikkat etmemiştim fakat ayarlardan şebeke kısmına girip hızı 2 g olan hızımı 3g ye geçiş yaptıgımda hala 2 g hızında devam ediyor baglantım ekranın üst kısmında H yazması gerekirken hala E yazmakta ve netin hızada 2g hızında acaba bu problemle baska karsılasan oldumu veya çözümünü bilen varmı ? şimdiden tesekkur ediyorum .

Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Ynt: lumia 820 şebeke sorunu

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz duruma istinaden tarafımızdan da gerekli kontroller yapıldı. Sizden ricam farklı bir sim kart ile denemeniz, farklı bir sim kartta da aynı durum oluyor ise cihaz yazılımını güncellemeniz gerekmektedir.

Teşekkürler

Kayıtlı kullanıcı
raptor1981
İleti Sayısı: 1

[ Düzenlendi ]

Aynı sorun bende de var. Cihazım güncel. gittim (40 km) sim kartımı yeniledim - 256 k aldım - sorun hala devam ediyor :smileyfrustrated:

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

[ Düzenlendi ]

Merhaba raptor1981,

Öncelikle Nokia Destek Forum'una hoş geldiniz. :smileyhappy:

Cihazınızın yazılım güncellemesini kontrol ediniz.

Sonuçlarınızı lütfen bize geri iletiniz.

Saygılar.