Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 820 slikon kılıf

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35

lumia 820 slikon kılıf

merhaba arkadaslar çoğunuzunda bildiği üzere telefonumuzun arka kapağı masaya vb. koydukca cizilmekte veya elimizde uzun sure tuttucakca parmak izleri oluşmakta ben görüntü olarak rahatsız oluyorum  ve nokiadan orjinal slikon kılıf cıkarmasını bekliyordum . bugun vatan computerde gezerken rastgele gördüm 920 için orjinal slikon kılıf vardı fakat 820 için malesef yok ve diğer teknoloji mağazalarınında altını ustune getirdim yine bulamadım  acaba 820 için orjinal kılıflar gelmeyecekmi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? ben gelmez diye tahmin ediyorum ama yinede bi nokia shoplarada soracagım . tahmin ettiğim kadarıyla 920 ye slikon kılıf cıkması kapağının değiştirilememesinden dolayı. yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler...

Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35

Ynt: lumia 820 slikon kılıf

arkadaşlar bugun nokia shopa gidip sordum 820 içinde orjinal slikon kılıflar gelecekmiş sipariş verilmiş nokianın göndermesi bekleniyormuş arayan ve yan sanayi kılıf almak istemeyenler bekleyebilirler yakın zamanda gelmesi bekleniyor orjinal kılıfların nokia shopa herkese iyi forumlar...
Lütfen düz metin kullanın.