Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 820 telefonda ki bilgileri hafıza kartına at...

Yeni kullanıcı
Crazy_PoL_23
İleti Sayısı: 1

lumia 820 telefonda ki bilgileri hafıza kartına atma

iyi formlar arkadaşlar size lumia 820ile ilgili sorunlarımı dile getirmek istiyordum yardımcı olursanız sevinirim.... birincisi yüklediğim oyunlar telefon hafızasına kaydediliyor... bir türlü hafıza kartına kaydedilmiyor ( nasıl olacağını bilmiyorum) ve bu kaydedilen oyunları hafıxa kartına taşıma kısmınıda bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim....

Ex-Moderator (Retired)
barange
İleti Sayısı: 21

Ynt: lumia 820 telefonda ki bilgileri hafıza kartına atma

Merhaba,

Cihazınızda oyunları telefon hafızasından hafıza kartı içine aktarma imkanı bulunmamaktadır.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz:smileyhappy:
Danışman
mağdur
İleti Sayısı: 65

Ynt: lumia 820 telefonda ki bilgileri hafıza kartına atma

Değil oyunları, kendi özel ofifice dosyalarımı bile sd karta atamıyorum. Ancak telefonu bir PC'ye bağlarsam onun üzerinden bu dosyalarımı SD karta kopyalayabiliyorum ama eğer dosyaları kalıcı hafızadan silersem sonra telefon ile bu dosyalara ulaşamıyorum. Eeee, ne anlamı kaldı eğer bu dosyalar telefon hafızasında yer kaplayacaksa. Yaa, onlar benim özel dosyalarım, niye izin vermiyorsun sd karttan okumama.