Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

nokia lumia 520 aile

Yeni kullanıcı
684312442
İleti Sayısı: 1

nokia lumia 520 aile

nokia mağazasından birşeyler indirmiye çalışıyorum ailem kurulumu gerek dio bunu yapmaya çalıştık ailemle ama yapamadık telefoncumuzda bu konu hakkında bilgisi olmadığını söyledi  ailem kurulumunu nasıl yapıcaz  ?

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
MustafaY
İleti Sayısı: 130

Ynt: nokia lumia 520 aile

Merhaba 684312442,

 

Nokia Destek Foruma hoş geldiniz.

 

Telefonunuz için uygulama ve oyun indirmelerini açmanın yolu Windows Phone web sitesindeki Ailem’dir. Çocuğunuzun ya da 18 yaşından küçük kişilerin erişebilmesini istediğiniz oyun derecelendirmelerini ayarlamak için de Ailem'i kullanabilirsiniz.

 

Ailem kurulumunu yapmak için verilmekte olan linki inceleyebilirsiniz.

 

Umarım faydası olmuştur :smileyhappy:

 

Teşekkürler

 Nokia Lumia 1020 -  Nothing else comes close Nokia Asha 501 - İddialı. Etkili. Güçlü 

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Lütfen düz metin kullanın.