Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

"Skrzypiąca" obudowa i problem z lampą

Nowy użytkownik
mkopec
Zaakceptowane rozwiązanie

"Skrzypiąca" obudowa i problem z lampą

Witam,

Mam problem z białą Lumią 920 z Plusa,
Otóż zauważyłem, że obudowa telefonu z tyłu wydaje skrzypiący dźwięk przy naciśnięciu jej, co same w sobie nie jest dużym problemem, gdyby nie to, że od jakiegoś czasu lampa błyskowa aparatu nie działa, jeżeli nie trzymam wciśniętego tyłu telefonu.
Wydaje mi się, że to dlatego, że jakieś śrubki są niedokręcone albo coś się poluzowało, czy ktoś spotkał się wcześniej z takim problemem?
Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
T_PL

Dot.: "Skrzypiąca" obudowa i problem z lampą

[ Edytowane ]

Nie ma co się zastanawiać - kierunek serwis. Nokia Care lub serwis w Plusie (przekażą do autoryzowanego).

Ewidentnie wadliwy egzemplarz. O trzeszczącej obudowie już wiele osób pisało, widać różnie bywa z montażem, niemniej niektórzy z powodu samego uginania się obudowy i innych luzów oraz trzasków mieli naprawione/wymienione telefony. Takie przypadki znajdziesz zarówno na tym, jak i wielu innych forach. Tak krajowych, jak i zagranicznych.

Jednak niedziałające diody aparatu to już zdecydowana wada, która powinna skierować Cię do serwisu.

Powodzenia!

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
mkopec

Dot.: "Skrzypiąca" obudowa i problem z lampą

Dziękuję za pomoc, jutro udam się do serwisu Nokia Care.
Użyj zwykłego tekstu.