Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

virüs programı

Kayıtlı kullanıcı
ankarali
İleti Sayısı: 1
Kabul Edilen Çözüm

virüs programı

Bilindiği gibi lumialar W8 işletim sistemi ile çalışmaktadır. Bunlara uygun virüs programı varmıdır...Windows Defender yüklümüdür.....Yüklü değilse nasıl yükleniyor...Ayrıca mevcut kamera ayarları yetersiz geldi bana...Daha iyi  bir yazılım mevcutmudur....Saygılarımla....

Lütfen düz metin kullanın.
Bilge
ekremparlak
İleti Sayısı: 38

Ynt: virüs programı

sistemde virüs olmadığı ve bulaşamadığı için antivirüs programı yok. karmera içinse markette çeşitli uygulamalar var

Bilge
cagatay
İleti Sayısı: 204

internetten falan inşallah bulaşmaz. Müsteri hizmetlerini aradım sordum eski mağazı söyledi bana. O da bağımsız. Şimdi ye kadar virüs ile sorun yaşayan görmedim ama.
;-)
Bilge
ekremparlak

Windows phone 8e mağaza dışından uygulama yüklenemediği için tek buluaşma şansı mağazadır fakat mağazaya yüklenen uygulamalar Microsoft tarafından kontrol edildiği için virüs bulaşma şansı çok azdır ve şu ana kadar herhangi bir zararlı tespit edilmedi
Kayıtlı kullanıcı
hsynp90
İleti Sayısı: 2

Ne demek virüs yok! Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz siz! Aptallar bile inanmaz buna! Uygulama mağazasından da bulaşmayıversin artık yoksa kimse wp kullanmaz zaten. İnternetten bilgisayardan hemen hemen her türlü platformdan bulaşabilir. Saçmalık bu dediğiniz...

Kayıtlı kullanıcı
hsynp90
İleti Sayısı: 2

Kesin traşı da işinizi yapıp şu aletlere virüs programı çıkarın. Ben uygulama mağazasından alışveriş yapamam yoksa sizin egolarıza güvenip hiç kusura bakmayın...

Bilge
ekremparlak

Windows mağazasını diğer mağazalarla karıştırmayın. Ayrıca virüs dediğinizde vir uygulamadır. Windows Phone cihazlara uygulama yükleyebilmeninde tek yolu mağazadır. Bu yüzden virüs bulaşmasının tek yolu mağazadır.
Bilge
cagatay

PC den atılan herhangi doc mp3 abi ya da depolama(usb gibi) olarak kullanacaksam setuplardan bulaşma şansı da mı yok anlayamadığım o
;-)
Bilge
ekremparlak

Bilgisayar virüsleri telefonu etkilemez. Usb olarak kullansanda hafıza kartına attılan herhangi bir dosyayı sistem uygulama olatak aramadığı için bulaşma şansı yok
Danışman
canra
İleti Sayısı: 45

antivirus

S.a arkadaşlar.
Lumia 1320 kullanıcısıyım.telefonumuza virüs bulasma olasılığı yokmu cunkı antivirus programı yok sanırım markette.yani tarama vs yapmak istersen bunu gerçekleştircek bir sunum varmı bilgisi olan varsa sevinirim..
Bilge
cagatay

Şimdiye kadar bulaşan olmadı sanırım dostum. Olursa tecrübelerimizi aktaralım. :smileytongue::smileytongue:
;-)
Uzman
1357910sf
İleti Sayısı: 8

Benim telefonuma bulaştı sanırım virüs lumia 520 aynı fotoğraftan 4 5 tane çıkıyor ve birtaneaini silince hepsi gidiyor
Bilge
cagatay

sorun devam ediyorsa telefonu sıfırlamayı deneyin.

;-)
Moderator
KaanU
İleti Sayısı: 86

Merhaba @1357910sf:smileywink: 

Nokia Lumia 520 telefonunda oluşan bu sorun kullandığın hafıza kartından kaynaklanıyor olabilir :Huh:

Yaşadığın bu zorluğun üstesinden hafıza kartını çıkartıp ve yeniden deneyerek gelebilirsin. Hafıza kartını telefonundan çıkardıktan sonra sorununun ortadan kalktığını göreceksin.

Konuyla alakalı olarak buradan gerekli incelemeleri yapabilirsin ve hafıza kartını biçimlendirme adımlarını en ayrıntılı bir biçimde inceleyebilirsin. :smileyindifferent:

Çok teşekkürler :squint:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Danışman
O3AH
İleti Sayısı: 19

@cagatay

Hocam şöyle söyleyeyim, telefona virüslü herhangi bir dosya attığın zaman o virüs telefonunu etkilemez. Fakat virüslü dosyayı başka bir PC'ye kopyaladığında diğer pc etkilenir. Diğer kullanıcıların da dediği gibi şu an için WP'lerde -kapalı bir sistem olduğu için- virüsle ilgili bir şikayet yok. Umalım da olmasın.
Kayıtlı kullanıcı
eshref87
İleti Sayısı: 1

arkadaşlar benim telefonuma bulaştı facebook programında binlerce beğeni yapmış ve sadece telefonumda gorunuyo pc den girdiğimde öyle bi durum yok bu demek oluyor ki wp8 den hesabımı hacklamişler ne yapmalıyım