Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: whatsapp bildirimleri

Yeni kullanıcı
zidaneberk
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

whatsapp bildirimleri

Whatsapp bildirimlerini kapatmak istiyorum. Yani mesaj geldiğinde ekranda hiçbirşey çıkmasın sadece uygulamaya girdiğim zaman mesajı görebilym.. Bunu nasıl sağlarım

Moderator
AtakanT
İleti Sayısı: 20

Selam, 

Lumia 920'nizde WhatsApp uygulamasının bildirimlerini kapatmanız için çok ufak bir işlem yapmanız gerekiyor. WhatsApp'ı açıp (...) butonundan "Settings"i seçtikten sonra "Show message in notifications" özelliğini kapalı konuma getirmek. 

Özelliği kapalı konuma getirdiğinizde WhatsApp artık sizi mesajlar için uyarmayacaktır.

Saygılar, 

Atakan.

Yeni kullanıcı
zidaneberk

Show message in notifications özelliğini kapatınca sadece gelen bildirimde mesajı göstermiyor.. Ancak yine ekranın üst tarafında mesaj bildirimi geliyor "message from Gönderen" Benim istediğim gelen bildirimleri hiçbir şekilde push etmesin.. pil tasarrufunda yaptığı gibi
Katkıda Bulunan
68charger
İleti Sayısı: 3

Merhaba 

Evet bu da yine yanlış bir uygulama whats up olsun sms olsun ekranın üstünden bildirimi geliyor bunun kaldırla biliyor olmamız lazım ama yok çok saçma ve yanlış bir uygulama!!

- 2 

Kayıtlı kullanıcı
lumiauser95

Ben de whatsapp bildirimlerini uygulamaya girmediğim sürece göremeyen bir Lumia 920 kullanıcısıyım gelen mesajların beni o anda uyarmasını istiyorum ama whatsappa girmediğim sürece hiç bir bildirim almıyorum lütfen yardım eder misiniz?
Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Herkese merhabalar,

Whatsapp uygulamasının yeni sürümünü, Mağaza'dan edinebilirsiniz.
Bu versiyon ile yazılım iyileştirmeleri mevcut olup, uygulama daha istikrarlı hale getirilmiştir.
Uygulama versiyonu 2.10.491.0 olarak Mağaza bölümünden indirebilirsiniz. :thumbsup:
Uygulamaya, burayı tıklayarak gidebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar dilerim.:thumbup:

Kayıtlı kullanıcı
241931
İleti Sayısı: 1

Merhaba ben nokia lumıa 520 kullanıcısıyım whatsapptan mesaj gelince wındows ekranında ve herhangi bir yerde mesaj geldiğini göremiyorum bildirim kısa mesaj vb. şeyler gelmiyor sadece whatsappa girebilirsem görebiliyorum lutfen yardımcı olun kısa mesajları bildirimlerivb. nasıl açabilirim?