Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: windows7 laptop ve lumia920 bağlantı sorunu

Uzman
buraksade
İleti Sayısı: 9

windows7 laptop ve lumia920 bağlantı sorunu

arkadaşlar üç gün önce E6 telefonumdan lumia920 ye geçtim. nokia suite ve sky drive yoluyla tüm rehberimi,fotoğraflarımı ve takvimimi sorunsuz aktardım. Telefonuma bugün gelen 13 yeni güncellemeyide yükledim fakat her yolu denememe ragmen telefonumla bilgisayarım arasındaki kablolu bağlantıyı sağlayamadım. Konu hakkında bilgisi olanların çözüm tavsiyelerini bekliyorum...

Bilgisayarım güncel, güvenlik duvarını kapatıpta denedim, media center dahil güncellemeleri kontrol ettim. Aygıt yöneticisinden defalarca sürücü güncellemelerini kontrol edip sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi de denedim...

Bilge
heredot90
İleti Sayısı: 42

[ Düzenlendi ]

windows phone uygulamasını indirip tekrar dener misin? Bildiğim kadarıyla Nokia Suit programıyla WP8 telefona bağlanamıyorsun. Windows Phone uygulamasının hem metro hem de masaüstü versiyonları var ben metro arayüzlü olanı kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok.. Ama sen win7 kullandığın için masaüstü uygulamasını denemelisin...

Programı buradan indirebilirsin

Uzman
buraksade
İleti Sayısı: 9

bilgisayarımdaki windows phone programını kaldırıp verdiğin linkten programı tekrar indirdim. şu anda windows telefonu görüyor fakat hala rm821 sürücülerini bulup yükleyemedim. şimdiden teşekkür ederim.

Danışman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

işletim sistemin ne? windows 7 ise programa gerek yok direk buluyor ben hiç program kurmadım neye takarsam görüyor

5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy: