Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

wybieranie numeru lumia 520

Nowy użytkownik
biały128
Zaakceptowane rozwiązanie

wybieranie numeru lumia 520

Witam

Mam dwa pytania które sa dośc istotne dla mnie

Czy jest możliwość używania telefonu jako PENDRIVE?

Czy jest możliwość wybierania numeru przez litery z klawiatury numerycznej?

czyli chcę zadzwonić np. do marcin wybieram 627 (dlatego że 6-MNO, 2-ABC, 7-PQRS)

i już mi się wyświetla kontakt MARCIN który zaznaczam i dzwonę

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
MikolajczykM

Dot.: wybieranie numeru lumia 520

biały128, chodzi Ci o podłączenie telefonu do komputera jako pamięć masowa? Jeśli tak to możesz, bo Lumia 520 działa na Windows Phone 8. Wystarczy tylko podłączyć telefon do komputera przy pomocy kabla USB, w komputerze nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów (oprócz sterowników, które powinny się pobrać automatycznie).

Nie, w taki sposób nie można wybierać kontaktów. A nie możesz po prostu przypiąć sobie aplikacji "Kontakty" do ekranu startowego? Pamiętaj jeszcze, że w aplikacji "Kontakty" na jednym z ekranów (wystarczy tylko przewinąć ekran w bok) masz ostatnio wyberane numery a także wybrane kontakty możesz przypinać bezpośrednio do ekranu startowego (na przykład te osoby do których często dzwonisz).

Beta Opery mini dla Windows Phone
Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 Update 1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
biały128

[ Edytowane ]

Dzięki za odpowiedz

Więc co do wybierania przy kontaktach jest cała klawiatura qwerty i literki dość małe w porównianu do klawiatury numerycznej.

Poprostu w starym telefonie na androidzie miałem taką możliwość i wierz mi jest naprawdę przydatna.

W lumi mi tego brakuje mam nadzieje że przy aktualizacji to dodadzą.

520jako pamięć masowa podłączony

brak mi tylko tego wybierania 

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Na karcie "kontakty" masz lupę i gdy ją naciśniesz masz szukanie z klawiatury qwerty

na karcie "telefon" również jest lupa i szukanie z klawiatury qwerty - tu jednak szuka w ostatnich połączeniach. Jeśli w nich nie znajdzie wyniku, wystarczy kliknąć "szukaj kontaktów" - to przenosi na kartę "kontakty". Nie trzeba ponownie wpisywać zapytania.

imho to dość wygodne, tym bardziej że po kliknięciu w ikonę słuchawki i tak musisz jeszcze raz kliknąć w ikonę klawiatury numerycznej, zamiast niej klikając w lupę - kliknięć nie przybywa :smileyhappy:

no i o wybieraniu głosowym przypominam

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.