Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

Uzman
İleti Sayısı: 8

zune da telefonum görünmüyor!

nokia lumia 820 kullanıyorum zune sitesinde telefonum görünmüyor rm 825 diye bir driver istiyor ne yaptıysam bulamadım çaresini müziklerimi telefonuma atamıyorum halbuki teleonumdan her anlamda kat kat memnunum lütfen yardım ... teşekkürler..

Technischer Experte
İleti Sayısı: 307

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

Merhaba ilhannkann,

 

Zune programı maalesef  "Windows Phone 8" işletim sistemiyle çalışmamaktadır. Müzikler için sürükle ve bırak (yani Drag & Drop) kullanarak istediğin işlemleri yapabilirsin. Telefonunu bilgisayara bağladıktan sonra telefondaki dosyaları göremiyorsan muhtemelen başka bir sebep vardır. Hangi Windows versiyonu (XP, Vista, 7 & 8) kullandığını belirtirsen, sana daha rahat bir şekilde yardımcı olabilirim.

Ayrıca senin istediğin benzer programi ''Windows Phone app for desktop'' Microsoft sitesinden indirebilirsin.

 

Umarım yardımcı olabilmişimdir :smileyhappy:

 


_____________________________________________
Was ist deine Story? Das neue Nokia Lumia 1520!
Uzman
İleti Sayısı: 8

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

xp sistem bilgisayar kullanıyorum bilgisayardan sd kartıma yada telefonuma müzik attığımda bazı müzikler görünmüyor aslında hepside çalma listesinde var ama bilinmeyen sanatçı olarak görünüyor isimleri yazmıyor ve birden fazla var üstelik o dediğiniz app yi de indirdim telefonum orada da görünmüyor

 

Technischer Experte
İleti Sayısı: 307

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

[ Düzenlendi ]

Belirtmiş olduğum ''Windows Phone app for desktop'' programı sadece windows 7 ve windows 8 ile çalışmaktadır.
Telefonda müzik dinlerken sanatçıları, şarkı isimlerini yanlış gösteriyor yada hiç göstermiyorsa, internetten ''Mp3tag'' isimli programı indirip daha sonrasında santaçıların adını yada müziklerin adını bilgisayardan isteğine bağlı olarak değiştirip yine bilgisayara kaydedebilirsin. Bu işlemden sonra adını değiştirdiğin dosyaları bilsayarından telefona yükleyebilirsin.


_____________________________________________
Was ist deine Story? Das neue Nokia Lumia 1520!
Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

slm.lumia 520 kullanıyorum.Fakat Telefonumla pc eşleşmiyor. Windows Phone masaüstünü indirdim fakat o programda da telefonun içeriğini görebilmek için tlf. kilidini açınız diyor, ekran kilidini açıyorum yine olmuyor. Bunu 4 tane pc de denedim.Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada pcim windows 7
Uzman
İleti Sayısı: 8

Ynt: zune da telefonum görünmüyor!

[ Düzenlendi ]

Bu yöntemle bilgisayarınız cihazınızı tanımlayacaktır:

İşletim sisteminiz Windows 7 ise, "Internet Explorer" ile Microsoft Güncelleme Kataloğu bu siteye girin. Arama çubuğundan "Windows winusb" kelimesini taratın ve karşınıza liste çıkıcak. Burdan "Windows Phone" yazan dosyayı indirmeye basın. "Sağ ü
stte 'Sepeti Görüntüle' (1)" yazısı çıkıcak, ona basın. Gene sağ üstte "Yükle" seçeneğine basın. Size nereye indirmek istediğinizi sorucak. İndikten sonra bir klasörün içinde winrarlı halde bir dosya var. O dosyayı winrardan çıkartıp Başlat>Denetim Masası>Aygıt Yöneticisi'ne gidin. Cihazınızı bağlayın. Diğer Aygıtlar bölümünde sarı renkte 1-2 tane tanınmayan usb hub bulucaktır. Üstüne 2 kez tıklayın ve karşınıza bir pencere açılcak. Üstten "sürücü" sekmesine basın ve "sürücü güncelleştir" seçeneğine tıklayın. Önünüze 2 seçenek gelicek, "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara." seçeneğine basın. "Gözat" diyerek indirdiğiniz dosyanın yerini bildirin. "Alt klasörlerle birlikte" seçeneğini işaretleyin. İşleminiz tamamlanacaktır. 2 tane varsa aynı işlemleri yapın.