Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Asha 303 Sohbet Çalışmıyor.

Uzman
PerfectAsha303
İleti Sayısı: 7

Asha 303 Sohbet Çalışmıyor.

Merhaba,

Twitter üzerinden Nokia  Destek e yazmama rağmen bir cevap alamadım. Telefonu aldığımdan beri gelen bir sorun kaç defa yazılım güncelledim gene düzelmedi.. Menüdeki Sohbet uygulamasına girdiğimde "Servis geçici olarak kullanılamıyor, Daha sonra tekrar deneyin. " yazmakta. Bunun bir çözümü varmı acaba?

Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
frht
İleti Sayısı: 464

Merhaba PerfectAsha303,

Aşağıdaki adımları kontrol edip, sonucu bizimle paylaşabilir misiniz?

Ana menüden (SIM kart takılı halde) Ayarlar > Yapılandırma > Tercih edilen Erişim Noktası > WAP veya internet

Aşağıdaki sorunlar bir bağlantı hatası nedeni olabilir:

• Şebekenizin kapsaması yok veya ağ meşgul.
  • Cihazınızın SIM kartı takılı değil veya SIM kart geçersiz.
  • Cihazınızdaki erişim noktası adı (APN) ayarları yanlış.
  • Cihazınızdaki tarih ve saat ayarları yanlış.
  • Hizmet şu anda kullanılamıyor.
  • Ayrıca, sosyal ağınız operatörünüz tarafından desteklenmelidir.

Teşekkürler.

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Uzman
PerfectAsha303

Merhaba,
yanıtınız için teşekkürler ancak başlangıçta gizlilik politikalarını kabul etmem gerektiği yazıyor "kabul et " e basıyorum güncelleme kontrolü yapıyor ve ardından servis geçici olarak kullanılamiyor diyor. yani daha uygulamayı açamıyorum.. wireless ve 3 farklı şebekeden denedim.

İyi günler.
Moderator
frht

Tekrar merhaba,

Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan link'e hesabınız ile giriş yaparak, Yahoo! tarafından desteklenen Nokia Posta ve Nokia Sohbet ek Şartlar ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş miydiniz?

Teşekkürler

Uzman
PerfectAsha303

[ Düzenlendi ]

Merhaba,
dediğinizi bilgisayardan girdiğimde kabul ediyor ancak telefondan girince servis bölgenizde kullanılamaz diyor. ben basit ve hızlı olması nedeniyle nokiayı seçtim. bunun gibi kısıtlamalar var sürekli nokia da.. haritaları kulanamıyorum, sohbet açılmıyor. böyle şeyler hep olmak zorunda mı?

Uzman
PerfectAsha303

Lütfen şu konuya bi çözüm sunar mısınız? Sosyal ağlardan giriyorum mesajlaşmak için sohbet uygulamasına yönlendiriyor..  Instant Messenger yok ovi store da asha 303 e uygun.. lütfen yardımcı olun.

Moderator
frht

Merhaba,

Nokia Asha 303 telefonunuz için en güncel yazılım sürümü v14.87 dir. Telefonunuz bu yazılım sürümününe sahip  değilse, cihaz üzerinden veya Nokia Suite aracılığı ile güncelleyiniz. Daha sonra sonucu bizimle paylaşabilir misiniz? 

Nokia Asha 303 için Instant Messenger uygulaması Nokia Mağaza'da mevcuttur. Instant Messenger uygulamasına linkten ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler

Uzman
PerfectAsha303

Merhaba,

Telefonu aldığımdan beri güncel sürüm kullanmaktayım. Chat uygulaması sanırım şebeke ile alakalı çünkü bazen çalışığ bazen durmakta. Bu uygulamayı nokia geliştirmediği için güvenememiştim ama denemekten zarar gelmez.

Teşekkürler.
Bilge
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 268

Merhaba

Ayarlar - Yapılandırma - Tercih Edilen Erişim Noktasını internet yapın. Sorunun çözülmesi gerekiyor.
6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Uzman
yuco103
İleti Sayısı: 9

benım de nokıa c3 te sohbet acılmıyor,tum uyygulamarı acabılıyoken sohbet acılmıyor son surumude kullanıyorum,3 farklı sebekeden ve wırelesten de denedım,yok mu bunun bır caresı