Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Asha 303 ile ilgili birkaç sorun

Uzman
PerfectAsha303
İleti Sayısı: 7
Kabul Edilen Çözüm

Asha 303 ile ilgili birkaç sorun

[ Düzenlendi ]

Merhaba

2 Gün önce Asha 303 telefon aldım.Birkaç Problemim var. Yardımcı olabileceğinizi düşünmüyorum..

1."cihaz tarihine göre sertifika geçersiz" hatası almaktayım. WhatsApp veya Mağazayı güncellemek istiyorum ancak bu hatayı veriyo..

2. Nokia PC suite ile bağlandığımda firmware güncelleme görünmekte ancak telefondan güncelleme kontrolünde güncelleme görünmemekte.. şu an cihazda V14.38 var. USB kablom olmadığı için cihazdan güncellemek istedim ama olmadı..

3.Nokia Haritalar uygulaması menüde görünmemekte. Kullanım kılavuzunda ve internetteki incelemelerde görünüyor.. Onu nasıl ekleyebilirim..

Yardımcı olursanız sevinirim.. İyi günler

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Merhaba,

Cihazınız ile ilgili belirtmiş olduğunuz durumlarda;

1. Sertifika hatası veriyor ise 3 sebepten kaynaklanabilir:
    •  Saat tarih ayarlarınızda saat dilimi yanlıştır. GMT+2 olmalıdır bunu düzeltikten sonra saati tekrar ayarlayın.
    • Cihazda geçerli sertifika yüklü değildir. http://nokia.ly/cert bu linke cihazınızın tarayıcısından girerek sertifikayı yükleyebilirsiniz.
    • Yüklemek istediğiniz uygulama ya da proğramın kendi yayımcısından sertifikayı satın alamız gerekir.

Bu adımları denemenizi rica ediyorum.

2.   Güncellemeler ile ilgili olarak bazı güncellemeler cihaz üzerinden yapılabilirken bazıları yapılamamaktadır. Bu aşamada da Nokia Suite kullanmanız gerekmektedir.Bu tamamen uygulama yayımcısının geçerli uygulama için seçtiği yazılım yöntemidir.

3.   Cihazınızda harita gömülü olarak gelmemektedir ya da  navigasyon işlemi için indirip kullanabileceğiniz bir harita proğramı bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden harita kullanımı yapılmaktadır. http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/303/teknik-ozellikler/ Dilerseniz buradan kontrol edebilirsiniz.

Uzman
PerfectAsha303
İleti Sayısı: 7

Merhaba. üstte gönderdiğiniz linkte haritalar özelliği görünmekte.. Peki ben haritalar uygulamasını s40 için nerden bulabilirim?
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Cihazada harita özelliği var ancak direkt olarak cihaza yükleyip kullanabileceğiniz bir harita değildir. İnternet üzerinden online olarak kullanabileceğiniz bir haritadır, navigasyon işlemleri yapamamaktasınız.

Teşekkürler

Yeni kullanıcı
maksude
İleti Sayısı: 1

telefon simdeki internetten tarayıcıya bağlanıyo ama uygulamalara erişim sağlanamıyo örneğin whatsapp a sadece kablosuz ağla beunlara erişebiliyorum sim kartımın  destek hattını aradım ve sorunun onlarda olmadığını tüm bağlantı ayarlarının mevcut olduğunu söylediler erişimi sağlamak için ne yapmalıylm

Kayıtlı kullanıcı
Erdnc
İleti Sayısı: 2

Ynt: Asha 302 ile ilgili birkaç sorun

Merhaba Tlf wifi bağlanıyor ama İnternet sayfasını açmıyor.

Moderator
frht
İleti Sayısı: 475

Merhaba maksude,

Nokia Destek Forum'a hoş geldiniz.

Uygulama yayıncısının internet sitesinde bağlantı sorunları ile ilgili mevcut olan çözümleri buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp, tekrar yüklemek sorununuzu giderebilir.

Belirtilen adımları uygulayıp, sonucu bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Danışman
satisfactioner
İleti Sayısı: 17

Kısacası menüye haritalar ikonunu koyabiliyormuyuz yalnız buna cevap verin?