Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Neden Asha?

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 4

Neden Asha?

Merhaba,
Ben şuan Nokia 500 Belle Refresh kullanıyorum ve Belle işletim sistemi oldukça güzel. Benim sorum ise neden 'akıllı telefonlar' için oldukça gelişmiş 'Nokia Belle' (symbian) varken Symbian'a desteği kesip Asha üzerinden devam ediyorsunuz? Hem de özellik olarak düşük telefonlarla.
Nokia Symbian3 ile döneminin en gelişmiş kameralı telefonu N8 ve Nokia 808'i yaptı ve N8 şimdi Belle ile her zamankinden çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca Nokia Belle, Asha'dan çok daha gelişmiş bir sistem.
Sonuç olarak Nokia olarak neden Nokia Belle'yi bırakıp Asha sistemli düşük telefonlar yapmaya başladınız?
Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 19

Ynt: Neden Asha?

[ Düzenlendi ]

Merhaba , öncelikle Asha serisi de Symbian işletim sistemine sahip; sadece platform olarak farklılık göstermektedir. Şu an yüksek teknolojiye sahip cihaz üretimlerine Asha ve Lumia'lar ile devam edilmektedir.Akıllı telefonlar ile ilgili olarak da Symbian 3'ün yerini Lumia'lar almaktadır. Siz de bir Lumia edinerek bu farklılığa sahip olabilirsiniz:smileyhappy:


Katkıda Bulunan
İleti Sayısı: 5

Ynt: Neden Asha?

sogru soylyyorsun arkandayim
єrкαмкαуα