Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia 311 Wifi sorunu

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Nokia 311 Wifi sorunu

Nokia asha 311 adlı Telefonumdan wifi yi açıyorum modemi görüyorum ve bağlanıyorum ancak ilk 10 saniye internet oluyor daha sonra Wifi bağlı gözüküyor ancak erişim yok son yazılım güncellemesini kullanıyorum 5.92 ama 3.80den bi fark göremedim ışık ayarı falan yardımcı olursanız sevinirim :smileyhappy:
Uzman
İleti Sayısı: 13

Ynt: Nokia 311 Wifi sorunu

güncellemeyi ne zaman aldınız?

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Ynt: Nokia 311 Wifi sorunu

Bende telefonu 3 gün önce aldım. hemen güncelledim ve 7.36 güncellemesini kullanıyorum ama arkadaşın dediği gibi ilk 20-30 sn wifi çok güzel bağlanırken sonra sadece bağlı gözüküyor ama sayfaları açmıyor. modemin yanında olmama rağmen bu şekil çalışması beni hayal kırıklığına uğrattı. yeni güncellemeyle bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.
Danışman
İleti Sayısı: 34

Ynt: Nokia 311 Wifi sorunu

Merhabalar ;
Sanırım bu sorun v7.36 dan sonra oluşmaya başladı , bazı aralıklarla bende aynı sorunla karşılaşıyorum.
@enescan25541064 Öncelikle Asha 311 in son güncellemesi olan v7.36 yı telefonunuza yüklemenizi öneririm.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlarada bağlı olan modemi unutturup parolayı yeniden girmenizi öneririm.

Iyi forumlar , kolay gelsin...
Nokia Asha 311
Danışman
İleti Sayısı: 18

Ynt: Nokia 311 Wifi sorunu

bende nokia c3-00 kullanıyorum. benzer wifi sorunu bende de var. modeme bağlı olduğu halde çoğu zaman internete erişemiyor. s40 ın yazılımcıları kimse bu işi iyi yapamıyolar.