Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia 500 dokunmatik sorunu

Yeni kullanıcı
krmylmzx53
İleti Sayısı: 2

Nokia 500 dokunmatik sorunu

Nokia 500 telefonumun dokunmatiği kilitlendi. Ekranda herhangi bir işlem yapamıyorum. Telefonunda garantisi olup olmadığını bilmiyorum yetkili servislerini aradığımda da herhangi bir bilgi alamıyorum. Buna benzer sorun daha önce başına gelen ve çözebilen arakdaşların yardımlarını bekliyorum

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Ynt: Nokia 500 dokunmatik sorunu

Merhaba krmylmzx53,

Nokia Destek Forum sayfasına hoş geldiniz. :smileyhappy:

Nokia 500 telefon modelinizin Garanti süresi ile ilgili olarak; 

Garanti Dönemi, Ürünün son kullanıcı tarafından orijinal olarak satın alındığı tarihten itibaren başlar. Ürün, çeşitli parçalardan oluşabilir ve farklı parçalar, farklı bir garanti dönemi ("Garanti Dönemi”) kapsamında bulunabilir.

Farklı Garanti Dönemleri şunlardır:

a. Mobil telefon için yirmi dört (24) ay ve aşağıda (b) ve (c)’de listelenen sarf parçaları ve aksesuarları dışında aksesuarlar için on iki (12) ay (gerek mobil telefon satış paketinde bulunan gerekse de ayrı satılanlar);

b. Sıralanan sarf parçaları ve aksesuarları için altı ay; piller, şarj cihazları, masa standları, kulaklıklar, kablolar ve kapaklar ve

c. Üzerinde yazılım sağlanan, CD-rom, hafıza kartı gibi ortamlar için doksan (90) gün.

Konu ile ilgili detaylı bilgileri Avrupa Sınırlı Sorumluluğu konu başlığı altında yer alan bilgiler arasında bulabilirsiniz.

Ayrıca, Nokia 500 telefon modeliniz için önerilen sorun giderme adımlarını uygulamış mıydınız ?

Konuya yönelik önerilen çözüm önerilerini uygulayınız ve sonuçlarınızı yeniden bizimle paylaşınız ?

Saygılar.

Lütfen düz metin kullanın.