Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia Asha 302 Tema Ana Ekran Sorunu

Yeni kullanıcı
BuGRaHaN1989
İleti Sayısı: 1

Nokia Asha 302 Tema Ana Ekran Sorunu

Selam Arkadaşlar Benim Nokia Asha 302 Model Telefonum Var Ve Telefonumda Tema Sorunu Var Koyduğum Resimlere Bakın Ana Ekranda Siyah Görüntü Oluyor Temaları Denediğim Zaman Lütfen Yardım Edin Bir Defa Denemiştim Sorun Çıkmamıştı Ekranda Görüntü Çıktı Ama Telefonu Kapatıp Açtım Ekrandaki Görüntü Eskisi Gibi Gene Siyah Oldu Sizce Yazılım Varmı Bu Sorunu Düzeltmek İçin Ne Yapsak Düzeltiriz Bu Sorunu Lütfen Bana Yardım Edermisiniz.....

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Ynt: Nokia Asha 302 Tema Ana Ekran Sorunu

Merhaba BuGRaHaN1989,

Öncelikle Nokia Destek Forum sayfasına hoş geldiniz. :smileyhappy:

1. Geçerli yazılım sürümünü görüntülemek ve kullanılabilir bir güncelleme olup
olmadığını kontrol etmek için; MenüAyarlarCihaz > Chz. güncllştrmlr > Mevct. yazılım blglr. seçeneğini belirleyin.

2. Telefonunuzun bazı ayarlarını orijinal değerlerine sıfırlayabilirsiniz.

- Tüm aramaları ve bağlantıları sonlandırın.
Menü > Ayarlar > Fab. ayarl. geri yükl. > Yaln. ayrlr. geri yük. seçeneğini belirleyin.
- Güvenlik kodunu girin.  

NOT1: - 
Varsayılan kilit kodu (güvenlik kodu)12345 olarak belirlenmiştir. Fakat daha önceden kendi belirlemiş olduğunuz kilit kodunuz var ise, o kod numarası ile giriş yapınız. 
Kodu unutursanız ve telefonunuz kilitlenirse, telefonunuzun servis alması gerekir. Size em yakın Nokia Destek noktaları için buraya tıklayabilirsiniz.
 - Cihazınızın bazı orjinal değerleri sıfırlamanız t
elefonunuzda depolanan belgeleri veya dosyaları etkilemez.

Orijinal ayarları geri yükledikten sonra telefonunuz kapanır ve yeniden açılır. Bu, normalden uzun sürebilir.

3. Nokia Asha 302 telefon modelinize en son yazılım güncellemesini Nokia Suite ile yükleyebilirsiniz. 
Cihazınızın yazılım güncellemesi için gerekli açıklamaları ve nasıl yazılım güncellemesi yapmanız gerektşğine dair bilgileri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

4. Telefon modelinizde kullanmak istediğiniz temalarınızı için Nokia Mağaza'dan cihazınıza tema indirebilir ve yükleyebilirsiniz. 

Keyifli forumlar dilerim. :smileywink:
Saygılar.

Lütfen düz metin kullanın.