Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: nokıa 302 facebook whatsapp e-posta gibi prog...

Yeni kullanıcı
kalem1881
İleti Sayısı: 3

nokıa 302 facebook whatsapp e-posta gibi programları açmıyor

nokıa asha 302 aldım ama facebook whatsapp e-posta gibi programları şebeke internetinden kullanılmıyor ama wlan olunca hepsi kullanılabiliyor bunun sebebi nedir ve düzelebilirmi?

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
CagatayS
İleti Sayısı: 21

Ynt: nokıa 302 facebook whatsapp e-posta gibi programları açmıyor

Merhaba kalem1881,

Cihazınızda Menü>Ayarlar>Bağlantı>İnternet Bağlantısı>Önce Sor olarak seçili olduğundan emin olunuz. Bu seçenek aktif iken cihaz internete girmek istediğinizde sizden operatör internetini mi kablosuz ağı mı kullanmak istediğinizi soracaktır.

Teşekkürler.

Yeni kullanıcı
kalem1881

'

dediginiz gibi yaptıgımda 'geçici servis sorunu.tekrar denetin.(kod-2)' gibi bir hata veriyor.

Ex-Moderator (Retired)
CagatayS
İleti Sayısı: 21

Tekrar merhaba,

Fabrika ayarlarına geri dönüp operatör internetiyle cihazınızda bu özelliklerin çalışıp çalışmadığını tekrar denemiş miydiniz? Eğer denemediyseniz Menü>Ayarlar>Fabrika Ayarlarını Geri Yükle>Sadece Ayarları Geri Yükle bölümüne girerek ya da *#7780# kodlaması yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem esnasında sizden güvenlik kodu istenebilir. Nokia cihazların standart güvenlik kodları "12345"tir. 

Daha sonra sonuçları bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Saygılar.

Yeni kullanıcı
kalem1881

dediginizi yaptıgımda 'İletişim hatası.Tekrar deneyin' yazısı çıkıyo karşıma

Yeni kullanıcı
MURAT_ASHA302
İleti Sayısı: 2

Selam @kalem1881

Aynı sorunu ben de yaşadım. Sorunun çözümü basitmiş.

İnternette bağlanırken hangi bağlantıyı kullanayım diye bir soru soruyor telefon.  Telefonun varsayılan ayarlarında "vodafone live" diye bir seçenek tüm uygulamaların - Nokia Express  hariç - bağlantı seçeneği olarak kullanıldığını fark ettim. vodafone live ne ise  bu seçenekle uygulamlar nete  bağlanamıyordu. Ben mesala  telefonu açar açmaz whatsapp kurmaya çalıştım ama ne yaptıysam whatsapp internet bağlantısı sonlandırıldı  gibi bir hata verdi.

Ayarlarda, bağlantılar bölümünü kurcala, orda tüm uygulamalar için "vodafone internet" seç.  O zaman tüm ugulamalar çalışıyor. Turkcell ve avea kullanıyorsanız onlarda da muhtemelen benzer bir ayarlama vardır.

Eğer telefon uygulamaları nete bağlanamıyorsa %90 ihtimalle  bağlanyı ayarlarında bir sorun vardır. Elbette 3g paketiniz aktif ise bu ihtimal söz konusudur.

Kolay Gelsin.

Katkıda Bulunan
orhanmc

Ben de maalesef facebook ve whatsapp kullanamıyorum. bağlamaya çalıştığımda "iletişim hatası, daha sonra tekrar deneyiniz" şeklinde bir hata alıyorum. Hattımın internetini kapattırmıştım ve telefonumda sadece Wlan kullanıyorum.

Not : sosyal ağlar içerisinden twitter'a girmekte sorun yaşamıyorum

Katkıda Bulunan
mltmbkts
İleti Sayısı: 4

benim telefonumda nokia 303 avea hat kullanıyorum. hattıma tanımlı internet paketim var ancak whatsappı internet pakeimle kullanamıorum. wlanla rahat mesaj gönderiyor.  internet paketimle nasıl yapabilirim? 

Moderator
frht
İleti Sayısı: 464

Merhaba,

Yukarıda belirten adımları denemiş miydiniz? Denediyseniz, link 'teki adımları takip ederek, sonuçları bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
whatsappgenetic
İleti Sayısı: 1

Merhaba,

Benzer sorun bende de var benim telf, asha 302, Whatsapp ı S40 linkinden indirmek istedim ancak sürekli başarısız diyor.

Bu durumda ne yapabilirim, yardımcı olabilirseniz sevinirim?

Kayıtlı kullanıcı
serhatkose

Selam . Bende asha 311 var wlanla whatsapp'a kolaylıkla gırıyor ama ınternet paketıyle baglandıgımda sunucu baglı degıl uyarısını verıyor bu konuda bı yardımcı olursanız cok sevınırım . Şimdiden tesekkurler

Yeni kullanıcı
osman7733

Bende whatsapp a giriyorum ancak uygulamadan çıksam da gelen mesajlar ekrana uyarı olarak geliyor, ne yaptımsa mesajların gelmesini engelleyemedim yardımcı olursanız sevinirim
Kayıtlı kullanıcı
Özer_26

benim telefonum nokıa asha 306 magaza facebook  twıtter  whatsapp gibi uygulamalırı acmıyor 

Moderator
frht
İleti Sayısı: 464

Merhaba @Özer_26 ,

Nokia Destek Forumu'na hoş geldin. :smileyhappy:

Nokia Asha 306 cihazında belirttiğin uygulamalar açılmıyor mu, yoksa internet bağlantısı algılanmadığından dolayı belirttiğin uygulamaları kullanamıyor musun?

İnternete Wi-Fi ile mi; mobil veri bağlantısı ile mi bağlanıyorsun?

Tarayıcı aracılığıyla internet sayfalarını görüntüleyebiliyor musun?

Teşekkürler

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin