Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

nokia 515 hayal kırıklığı

Kayıtlı kullanıcı
cihanmanay
İleti Sayısı: 1

nokia 515 hayal kırıklığı

• mrb iyi günler
    nokia515 için ihtiyacınız olan herşeye sahip diosunuz
    hani wifi
    hani ön kamera
    hani navigasyon
    hani kamera da odaklama
    hani vs. daha saymaya gerrek yok bu saydığım 4 özellik olsun ücreti 1000 tl bile olsa alırım bu telefonu ama bunu alacağım ne farkı var elimde ki x2-00 dan söyler misiniz ? sadece var olan özellikleri güncelleştirmişsiniz, ama artı bi özellik katmamışsınız, belki bu yazdıklarımı okuyan kişinin umrunda bile olmaz ama anket yapıp kullanıcının isteklerine göre telefon üretilse daha çok satılır, ben dokunmatik kullanmaktan nefret eden biriyim, ama hiç değilse tuşlu olup da dokunmatik de ki özellikleri aratmayan telefonlar üretilmeli, bende nokıa515 i görünce sevinmiştim biraz inceledikten sonra hayal kırıklığına uğradım :smileyfrustrated: samsung s5610 bile bunun yarı fiyatına ve ön kamerası ve artı özellikleri var baya, ama ben nokia tutkunu biriyim, nokia dan başkasını kullanamıyorum, ama yine de bekliorm görünümü aynı nokıa515 gibi olsun ama wifi olsun, ön kamera olsun, kamerada odaklama olsun, navigasyon olsun, instagram olsun, vs. artı özellikleri olan bi klasik görünümlü tuşlu telefon olsun, umarım böyle bi telefon çıkarda bende gidip fiyatına bakmadan alırım..
Lütfen düz metin kullanın.
Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 235

Ynt: nokia 515 hayal kırıklığı

Merhaba @cihanmanay ,

Nokia Destek Forum Sayfamıza Hoş Geldiniz! :smileyhappy:

Yeni Nokia 515 telefonunda; Navigasyon ve Kamera odaklama özellikleri desteklenmektedir. Donanımsal yapısı durumu dolayısı ile ön kamera ve Wi-Fi özelliği bulunmamaktadır. Nokia 515'in sizinde bahsetmiş olduğunuz özellikleri ile ilgili detayları aşağıda maddeler halinde inceleyebilirsiniz.

• Wi-Fi bağlantısı yerine hızlandırılmış ve etkin 2G/3G desteği verilmektedir.
  • GPS ve navigasyon olarak, Nokia Nearby ile çevrenizdeki yerleri keşfedebilir ve gelişmiş konum teknolojisi ile cep telefonunuzun şebeke konumlandırmasını bulabilirsiniz.
  • Cihazda 5MP özellikli bir ana kamera bulunmaktadır. Bu ana kamerada tam odaklama teknolojisi (EDoF) yer alır. Böylece ışıklı ve ışıksız ortamlarda da kamera flaşını kullanarak çekim yaparken odaklama gerçekleştirebilirsiniz. 

Nokia 515 telefonu için uygulamaları Nokia Mağaza'dan inceleyebilirsiniz. Uygulamalar genel olarak üçüncü taraf yazılımcılar tarafından geliştirilmektedir. Uygulamalar geliştirilme esnasında cihazların işletim sistemlerine ve performanslarına göre uyarlanmaktadır. Bazı uygulamalar işletim sistemi ve donanımsal özellikleri nedeniyle desteklenememektedir. 

Nokia her geçen gün yenilikleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Sizde düşünceleriniz ve önerilerinizle yeni çıkabilecek modellerine katkıda bulunabilir Nokia'ya bu geliştirmelerinde yardımcı olabilirsiniz. Öneri ve düşüncelerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim :smileywink:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
ada3634
İleti Sayısı: 3

cıhanım arkadas tam dusuncelermı dukmus yazıya tlfnu aldım bın pısmanım bu ne ya 51.10 bundan ıyı
Yeni kullanıcı
ada3634
İleti Sayısı: 3

dokunmatık tel sevmdıgım ıcın nokıa 515 tel cıkartmıs sevndım aldım ama tam bır hayal kırıklıgına ugradım hıc bır özelıgı yok bataryası 1 gün dayanmyor yedekeme senkraszyon yok flas ı fener olarak kulanamyosun wıffi yok navagasyon yok ön kamera yok bır suru demo oyun var yer isgal edyor sılınmyor anlatılmak la bıtmez ya bu ne ya aldığıma bın pışmanım ınanın tavsıye etmımm ha :-( :-@ eskı nokıa 5110 bundan ıyı wallahı :-( !?
Kayıtlı kullanıcı
sait73

merhaba

ACİİLLLL.....

nokia 515 alalı iki hafta oldu. Ben şarj süresi için bu telefonu tercih ettim ama birkaç gündür hergün batarya kendiliğinden boşalıyor. İnternet kullanmıyorum ve günde birkaç kısa arama yapmam dışında nasıl oluyorda şarjı bitiyor.Bu konuda yardımcı olurmusunuz. Akşam dan sabaha kadar şarjda kalmasına rağmen 24 saatte batarya boşalıyor.beni hayal kırıklığına uğrattı. sorunun çözümü için ne yapmalıyım.

Moderator
TahsinG
İleti Sayısı: 117

Merhaba @sait73  ve @ada3634 , :smileywink:

Nokia 515 telefonundan daha iyi performans almak için yeni yazılım güncellemesini yükleyebilirsin.

Telefonun için Nokia Mağaza içerisinde mevcut uygulamaları inceleyebilir ve indirebilirsin.

Teşekkürler :smileyhappy:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Bilge
tugayceliksu
İleti Sayısı: 109

arkadaşlar telefonu alırken veya herhangi bir ürünü alırken önce özelliklerine bakmıyor musunuz ?
istediğiniz özellikleri telefonu aldıktan sonra dile getirmenin bir anlamı yok ki !
Bu özellikleri arıyorsanız cahil biri değilsinizdir.Beni yanlış anlamayın bizim insanlarımız ürünü aldıktan sonra özelliklerine bakıyor bu durumda üretici suçlanamaz.

Sürç-ü lisan olduysa affola.
Hayata sımsıkı sarıl.
Yeni kullanıcı
515_due_sim

Ynt: nokia 515 cift sim kart

Türkiye de bulamadığım için yurtdışından kullanılmamış 515 cıft sımkart aldım pasaporta işlettim telefon parasına oranla yuksek oldu ama ıkıncı sımkart ne turkıyede ne de yurtdısında calısmadı. SIMKART YOK HATASI VERIYOR NASIL YARDIMCI olabılırsınız ayrıca wifi olmaması ıyı degıl bana gore ve gps kullanmakıcın ınternetı olan bır hat mı kullanmam lazım.

tesekkurler

Kayıtlı kullanıcı
kheyula

[ Düzenlendi ]

2014 mayıs ayı içerisinde nokia 515 satın aldım ancak nokia suite yazılımı telefonu tanımadı. Satın aldığım yer tarafından Yetkili Hizmete gönderdim ürünün yazılımını güncellediler ancak bu defa da telefonda donma-takılmalar olduğunu farkettim. Tekrar hizmete göndereceğim. Nokia 515 tam bir hayal kırıklığı. Tavsiyem nokia 515 yerine 2014 yılında üretilmiş bir nokia 301 modeli almanızdır. Nokia 301 hem daha ucuz, özellik bakımından pek fark yok ve de sorunsuz (2014 modelleri).

Son olarak Nokia'nın dikkate alması gerekn bir unsur da telefonla yüklü gelen uygulamalar.
CNN, facebook, youtube, twitter gibi uygulamalar telefondan kaldırılamıyor.
Kullanmayanlar da olabilir neden bunu düşünmüyorlar?
Sırf bu sebepten nokia'dan uzaklaşanlar var.
google dayatma ile çalışmakta, microsoft umarız bunu yapmaz.

KULLANMAYANLAR İÇİN, YÜKLÜ GELEN TÜM UYGULAMALARDA SİSTEM KORUMASI OLMAMALI.
İSTEMEYENLER İÇİN UYGULAMA KALDIRMA SEÇENEĞİ ÇALIŞMALI.
TÜM İNSANLAR facebook, youtube, twitter KÖLESİ OLMAK ZORUNDA DEĞİL.
DÜNYADA BU TEKELLEŞMİŞ SİTELERİ KULLANMAYANLARDA VARDIR.
BUNU NOKIA'YA İLETİNİZ LÜTFEN.

Kayıtlı kullanıcı
tiyanshan

Tam bir ittifak içinde yorumunuzu imzalıyorum kardeşim.. Dokunmatik ekran olamayan, klasik, fakat dokunmatik ekran telefonla sunulan teknolojiye sahip telefon neden üretilmiyor. nokiadan vazgeçediğimiz için, elimizdeki eski modellere mahkum bırakılıyoruz. ben de E55 i modelini kullanıyorum. bazı sorunlar vermeye başlamış olmasına rağmen dokunmatik ekran kullanmayı sevmediğim için değiştirmedim.
Kayıtlı kullanıcı
ibrahimcigim

kardeşim aynı sorun bendede vardı teli aldım hıç oynamadıgım halde şarj kendi kendine bitiyordu teknik servise gittim teli değiştirmediler ancak servise gönderebilirlermiş daha sıfır teli bende vermedim gittim 15 tl ye batarya aldım gene aynı birde fabrika ayarlarına döneyim dedim format attım tel düzeldi şimdi korkumdan hiçbir ayarına ellemiyom