Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: 7.8

Nowy użytkownik
real795

7.8

Czy jest ktoś jeszcze, to oprócz mnie nie ma 7.8 w zune na dzień obecny ? dodam, że z milionowymi próbami wymuszenia 

Lumia 800 T-mobile 

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
wojtekpa1964

Ja mam w Plusie i też brak aktualizacji i nie wiem o co chodzi. Choc Polkomtel już ją udostępnił

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

aktualizacje trzeba w zune wymusić innej rady raczej niema.

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
slax

Witam,

Chciałem zapytać kiedy będzie aktualizacja do WP 7.8 dla Lumii 800 z wersją oprogramowania układowego 1750.0805.8773.12220 ? Czy ktoś odpowiada wogóle z nokii na posty pisane na tym forum? Czy  będę tak czekał pół roku na tą aktualizację aż w końcu się okaże że jej nigdy nie będzie?

A może już jest tylko trzeba w jakiś magiczny sposób ją odpalić?

Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

obecnie jest wersja oprogramowania układowego 1750.0823.8858.12460 dla lumi 800 w orange trzeba ją wymusić przez Zune

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
slax

Dzięki za odpowiedź, ale jak wymusić aktualizację skoro w zune pisze że nie ma aktualizacji i mam zainstalowaną najnowszą aktualizację (7.10.8773.98)

Użyj zwykłego tekstu.