Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Aktualizacja WP 7.5 do 7.8

Nowy użytkownik
Luksus

Aktualizacja WP 7.5 do 7.8

Witam wszystkim, jak wiadomo dzisiaj 31-01-2013 została udostępniona aktualizacja dla windows phone 7.5, która podnosi naszą wersję do 7.8 i pozwala nam się cieszyć nowymi "ficzersami". Sprawa wygląda tak, że po zaktualizowaniu telefonu w dalszym ciągu mam WP 7.5
wersja systemy operacyjnego: 7.10.8779.8
wersja oprogramowania ukladowego: 1750.0823.8852.12430
natomiast najnowsza wersja WP 7.8 to 7.10.8858.136
Zastanawiam się teraz czy czekać na kolejny update, bo w dalszym ciągu nie moge zwiększać/zmniejszać kafelków, ani korzystyć z innych dodanych do aktualizacji bajerów. Ewentualnie mogę się przejść do punkty Nokia Care, bo akurat jest u mnie w mieście. Pozdrawiam.

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
kuduaty

Niestety u mnie podobnie. Posiadam niebrandowaną Lumię 710. Zune twierdzi, że mój telefon ma aktualny soft a mam 7.5 ... Po wielokrotnych próbach muszę stwierdzić, iż nie mogę go zaktualizować do upragnionego 7.8. 

Jakiś pomysł?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
myszatka

pobrałeś wszystkie 3 aktualizacje czy zadowoliłes się tylko pierwszą?
Użyj zwykłego tekstu.
Longin1983

U mnie na lumi 800 to samo 7.50
Było by miło jak by sie nokia odezwala :smileytongue:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
CODER_BEST

A ja mam na odwrót...  Wersja OS mam WP7.8 a układowego została stara i przez to nie mogę uruchomić aplikacji Udostępnianie BT... I brak zmiany binga na google... .Oni chyba coś z tą aktualizacją namieszali.

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

witaj

pałna aktualizacja lumi to trzy aktualizacje pierwsze dwie zmieniają kilka opcji np. można zastąpić bing na google, blokada w kieszeni oraz przed dziećmi (tej opcji jakoś nie znalazłem), Możliwość ustawienia obrazu dnia Bing jako obraz ekranu blokady, a dopiero trzwcia aktualizacja daje nam nowy system 7.8 gdzie jest możliwość zmiany wielkości kafelek i dodaje więcej kolorów.

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Ok, zainstalowałem, mam 7.8 w informacjach wyskakuje 7.8 mogę zwiekszać kafelki, mogę ustawić ekran Binga, ale nie widzę możliwości zmiany binga na google i co więcej aplikacja udostępnianie bluethoot po uruchomieniu informuje o niezgodności systemu...

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

zmiena bing na google, wejdź w ustawienia potem aplikacje, internet explorer przewiń ekran i wpisz w "domyśny dostawca wyszukiwarki"

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
popo49

Mam Lumię 610 NFC. Nokia podaje że nowe oprogramowanie to 1066.0000.8858.12470, a mnie zaktualizowało się do  1102.0000.8858.12480. Jest to oprogramowanie przypisane dla Rosji, Ukrainy i Kazachstanu ale dla Lumi 510. O co w tu chodzi. Czyżby Nokia traktowała Nas jak kolejną Republikę Wielkiego Brata.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
qlkax

Mam Lumia 800 aktualizacje do WP 7.8 (po ciężkich próbach). I jak by to powiedział klasyk: miało być dobrze a wyszło jak zwykle...  myślę że jedną z najważniejszych spraw miała być pełna funkcjonalność bluetooth ale nic z tego. Połączenie BT wymusza 'parowanie' i koniec, wyskakują różne informacje, kody ale ostatecznie nie działa. A najgorsze to to że nawet nie jest kombatybilne z telefonami Nokia i to nie jakimiś starymi 5230, 6303i.

Myślałem, że będzie prosto: szukam urządzenia > wyśl przez BT > na drugim czy połączyć TAK > i leci.

:-(

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
AdamAdam

Witam,

Co do zmiany binga na cos innego (czytaj google), ktos kilka postów powyżej napisał:

cyt:"zmiena bing na google, wejdź w ustawienia potem aplikacje, internet explorer przewiń ekran i wpisz w "domyśny dostawca wyszukiwarki"

Nie wiem jak u innych, ja (L710,orange, 7.8) takiego pola nie mam...

Adam

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
kka69

A Dot.: Aktualizacja WP 7.5 do 7.8

jak zrobić ta aktualizację?

Ja mam LUMIA 900, program ZUNE daje komunikat:

"Twój telefon jest zaktualizowany.

Bieżąca wersja oprogramowania telefonu 7.10 (8779)."

Czy trzeba aktualizację zrobić innym programem?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

sprawa z BT jest dość dziwna bo po sparowaniu z Nokią N73 działo tylko wysyłanie odbierać nie mogłem na lumii 800, testowałem też z Nokią 700 i o dziwo poszło w obie strony przesyłanie zdjęć i plików dzwonka w mp3,

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

Dot.: A Dot.: Aktualizacja WP 7.5 do 7.8

najpierw włącz tryb samolotowy w telefonie i wyłącz dostęp do internetu przez Wi-Fi i transmisję danych, podłącz telefon do kompa, po włączeniu się Zune i odnalezieniu telefonu przez program wejdź ustawienia, telefon anastępnie aktualizuj po około od 1 do 4 sekund wyłącz internet w kompie wi-fi lub kablowe zależy jakie posiadasz, Zune po około 30 sekundach wyświetli komunikat o aktualizacji wtedy włącz internet. To jest wymuszona aktualizacja nie wiem dlaczego tak się to robi ale inaczej nie ruszy. do pobrania są trzy osobne aktualizacje i zakażdym razem trzeba je wymusić, mi zajeł to jakieś dwie godziny z wyłanczaniem i właczaniem internetu. owocnej zabawy.

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

[ Edytowane ]

spróbuj pobrać program Noki "udostępnianie BlueTooth" może wtedy ruszy u ciebie ja własnie tego użyłem do przesyłania na inny telefon

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
gomesldz

Jak wylacze internet w ciagu tych 1-4s, to po 30s zamiast opcji o aktualizacji wyskakuje mi komunikat, ze nie ma dostepu do internetu i nie moze sprawdzic...a po podlaczeniu ponownie i wlaczeniu aktualizacji, znow mi pokazuje ze mam najnowsza wersje mimo 7.5

wiec jest jakas cudowna rada by temu zaradzic?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

No niestety trzeba kilka a nawewet kilkanaście razy wyłączyć i się bawić aż do skutku

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Niestety wyszukiwarki google wciąz nie mogę ustawić, nie ma takiej opcji w internet explorer w ustawieniach, ani w ustawieniach wyszukiwarki.

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

[ Edytowane ]

jeżeli masz WP7.8 to musi być, ta opcja jest dostępna po wgraniu jednej z trzech aktualizacji.

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
kka69

ta opcja komunikacji  z BT jest dostępna własnie od wersji WP7.8 .

W nizszych wersjach tego nie ma.

więc trzeba zaczać od upgrado firmware w telefonie do wer 7,8 .

A własnie z tym jest duży problem.

Użyj zwykłego tekstu.