Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Aktualizacja do WP 7.8

Profesor
Gagman

[ Edytowane ]

allaaa, post nad swoim przeczytałaś? :smileywink:

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
battery74

[ Edytowane ]

aktualizacja już jest przez zune ale trzeba ją wymusić, proces nie łatwy i czasochłonny, Nokia nie udzieliła informacji dlaczego tak a nie inaczej. poszukaj na forum  już to komuś pisałem jak się to robi. oczywiście jak tylko aktualizacja zostanie ponownie udostępniona( a może co zmienią :smileyhappy:)

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
bpersonal

battery74 napisali:

aktualizacja już jest przez zune ale trzeba ją wymusić, proces nie łatwy i czasochłonny, Nokia nie udzieliła informacji dlaczego tak a nie inaczej. poszukaj na forum  już to komuś pisałem jak się to robi. oczywiście jak tylko aktualizacja zostanie ponownie udostępniona( a może co zmienią :smileyhappy:)

Warto zapytać, czy aktualizacja wniesie coś nowego niż przed odkryciem "drobnych nieścisłości" ?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
ciapek

[ Edytowane ]

Witam wszystkich,

Firma Microsoft zidentyfikowała drobne nieścisłości w aktualizacji Windows Update 7.8 i jej udostępnienie zostało tymczasowo wstrzymane do czasu ich rozwiązania.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i chcemy Was zapewnić, że jak tylko dostaniemy informacje, podzielimy się nią.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość!

Z poważaniem,

Zespół ds. forum Pomoc techniczna Nokia – dyskusje

Witam!

Czy po tygodniu od tej informacji coś wiadomo jak się sprawy mają?

pozdr

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
marhen

Aktualizacja lumia 610 już jest,kiedy będzie dostępna przez ZUNE.dlaczega lumia 610 ma końcówkę oprogramowania 470 a lumia nfc 480

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
myszatka

nie licz na to , że nokia Ci odpowie - oni dowiadują się od użytkowników, niestety. Ja dziś podłączyłam moją lumię 800 niebrandowaną i zune sam wykrył aktualizację, a właściwie dwie - po aktualizacji wersja systemu operacyjnego to 7.10.8862.144

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
ciapek

[ Edytowane ]

oprogramowanie Windows a wersja systemu operacyjnego to nie to samo.

Co z tego, że wersje systemu mam 7.10.... a Windows 7.5 :/

Tu ciekawostka...

starałem się "wymusić" aktualizację przez odłączenie i podłączenie netu. Fakt-wyleciała propozycja aktualizacji ale do starszej wersji systemu niż obecnie posiadam więc... to się chyba mija z celem.

Przykre jest to, że na stronie z listą sieci komorkowych w Polsce widnieje koło Lumi 900 Polkomtel a Zune milczy jak grób.

Ludzie naprawcie to.

Użyj zwykłego tekstu.
bpersonal

U mnie cisza, większa niż na tym forum, jak aktualizacji nie było tak nie ma, powodu tego drobnitkiego poślizgu również nie znam (drobne nieścisłości wsadźcie sobie głęboko) i w ogóle jest to wspaniały przykład jak coś wpół martwego może jeszcze samemu sobie szkodzić. Nieszybko zobaczycie ponownie moją gotówkę, gwarantuję.

NL610
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
mlopus

Żałosne jest to, że Nokia nie odpowiada na zapytania i reklamacje, czekam już dobre dwa tygodnie, odsyłają mnie do forum na którym również nikt nie kwapi się do udzielenia informacji, podczas webinarium z ekspertem Nokia również nie byłem wstanie uzyskać żadnej sensownej informacji odnośnie aktualizacji WP który ma duże wady i powoduje z dnia na dzień coraz większe kłopoty z funkcjonowaniem telefonu, zawieszanie się, wyłączanie, czas pracy bez ładowania, zestaw słuchawkowy. Widać że moje zaufanie w obietnice szybkiej aktualizacji i nadzieja, że pierwszy raz od wielu lat pojawia się sensowny produkt mogący konkurować z innymi producentami były bardzo na wyrost, nie polecam jednym słowem.

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Aktualizacje do WP7.8 zależne są od kodu produktu Lumii, wychodzą one cyklicznie pod dany kod produktu, więc jeżeli dla danego kodu produktu nie ma jeszcze aktualizacji to niebawem się pojawi. Microsoft poprawił już drobny błąd z obsługą kafelków i aktualizacje zostały uruchomione ponownie. Podobno ruszyły w zeszłym tygodniu.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
kaliber44

Podobno ruszyły. To pisze tak: owszem i ruszyły, ale szczerze to mnie już nerwy biorą. Dziś dostałam wiadomość systemowa czy jak to nazwać, ze aktualizacje dostępne. Więc ja kobieta podłączam telefon pod komputer, włączam Zune, klikam aktualizuj, sprawdza dostępne, po czym uprzejmie mnie informuje, ze zaktualizowany a bieżąca wersja to... No i pytam co jest? Dostępne czy nie dostępne?
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
ciapek

JEST!!

Do boju. Są 2 aktualizacje w tym ostatnia to WP 7.8 :smileyhappy:

Telefon sam zglosil bedac polacozny z wifi i wykryl przez zune.

4 aktualizacje jedna po drugiej. Ok. godzinki.

pozdrawiam

lumia 900

polkomtel

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Podziel się uwagami jak potestujesz :smileyhappy:

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
koqn

Czy ktoś dostał aktualizacje do nokia lumia 800?

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
kamilf

Droga Nokio,

co z aktualizacją do Lumii 610 w Plusie?

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
scooby117

[ Edytowane ]

L800

Właśnie dostałem aktualizacje.

Obecnie: 7.10.8858.136
Aktualizacja 1 do 7.10.8860.142

Aktualizacja 2 do 7.10.8862.144

Oczywiście WP 7.8 :smileytongue:

Użyj zwykłego tekstu.
patrikoz

Ja mam w 800 już WP 7.8. Są dwie opcje, albo czekasz cierpliwie albo hakujesz telefon
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
koqn

[ Edytowane ]

Przyszła wam na telefon informacja że jest aktualizacja?czy dopiero w programie zune wyskoczyla wam aktualizacja?Z jakiej sieci macie?

Użyj zwykłego tekstu.
patrikoz

Play i w Zune było 😊
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
AdamAdam

Ci szczęśliwcy co dostali info o aktualizacji - napiszcie w jakiej sieci macie telefony. Bo w Orange to na razie cisza.
Adam
Użyj zwykłego tekstu.