Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dzwonek personalizowany Lumia 800

Nowy użytkownik
Otojka

Dzwonek personalizowany Lumia 800

Witam,

Potrafię utworzyć i spersonalizować dzwonek na Lumii 800, jednak nie ukrywam, że jest to po prostu fatyga. Jestem wierna Nokii i czegoś takiego jeszcze nie było, żeby cudować z utworem aby mógł być dzwonkiem. Moje pytanie jest takie: czy istnieje aplikacja, aktualizacja, program - COKOLWIEK - aby pełny utwór mógł być przypisany jako dzwonek (a nie 40 sek. utworu)? Mogę go oznaczać jako ringtone jeśli już nie ma innej (normalnej) drogi.

Mąż (posiadacz Samsunga z androidem) ma ze mnie niezły ubaw, bo broniłam Nokii jak lwica a teraz chyba żałuję. Nie gram w Angrybirds, bylejakość map mnie nie rusza, nie korzystam z setek bajerów na telefonie. Interesuje mnie wyłącznie jakość dźwięku i swoboda używania muzyki (w tym przypisywania dzwonków do kontaktu i zmiany mojego dzwonka wedle nastroju - jednym kliknięciem).

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Dot.: Dzwonek personalizowany Lumia 800

Hej system operacyny WP 7.5/7.8 jak na dzien dzisiejszy oczywiscie nie ma innej mozliwosci zadania wlasnego dziweku dzwonka niz przez program zune. No i oczywiscie tak ja ty napisałas musi byc najpierw skrócona do 40 sec. 

Jeżeli masz dość tego.. :smileyvery-happy: możesz ściągać różne  darmowe aplikacje np. "Mp3 ringtone" z marketplace. są gotowe dzwięki nawet "gangnam style" jest dostępna do pobrania:thumbsup:

Pozdrawiam. 

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

no się tak dokońca nie zgodzę bo jest program Twórca dzwonków coprawda trzeba wgrać do tel. cały kawałek za pomocą Zune ale można go przerobić na dzwonek i wybrać dowolną fragment utworu ale do też 40sek. zawsze to coś.

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Otojka

Akurat nie uzywam zune. Posluguje sie po prostu programem do przerobki muzyki i nie w tym rzecz co ten program potrafi lub co ja potrafie przyciac czy zmontowac. Rzecz opisalam w zapytaniu. Jakiekolwiek kombinowanie z przypisaniem dzwonka uwazam za niedorzeczne i fatalne posuniecie Nokii. Tak Nokii a nie WP7, bo to Nokia wslawila sie przemyslanymi rozwiazaniami i intuicyjna obsluga, tymczasem strzal w stope... Mogli oddac wersje poprawiona, wystarczylo chciec pomyslec o uzytkowniku. I guzuk mnie obchodzi, ze moze faktycznie nikt nie czeka dluzej niz 40 sek na odebranie polaczenia. Znajdzcie mi jedna choc osobe, ktora woli obcinac utwor i przypisywac go do kategorii 'ringtone' zamiast zwyczajnie wybierac utwor z listy, ktory ma byc dzwonkiem.

Konia z rzedem temu, kto zaprogramuje zgrabne obejscie. Bylabym nawet sklonna pobrac taka aplikacje odplatnie.

No i zla jednak jestem na ten telefon...

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mabosl123

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
battery74

Przecież są aplikacje w których można jednym klikiem zapisać jakiś tam dzwonek w telefonie np. Free Ringtones. nie rozumiem

nowy dzień nowe wyzwanie
Użyj zwykłego tekstu.