Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: L800 'dostęp do internetu', problem z Zune o...

Doradca
scooby117

L800 'dostęp do internetu', problem z Zune oraz WPD

Za kolejnością:

1. Ustawienia siecowe zaktualizowane (hurra, wkoncu dziala net i mms...), transmisja danych wlaczona. W momencie załączenia funkcji "Dostęp do internetu" wyskakuje komunikat jak poniżej:

Połączenie niedostępne

Brak połączenia przesyłania danych, które można by teraz udostępnić. Sprawdź ustawienia sieci komórkowej i siłę sygnału po czym spróbuj ponownie.

2. Po podpięciu tel. do kompa jest on wykrywany w zune, ale wskazywana pamięć, to... 0GB...

Telefon trzeba odpiąć i wpiać jeszcze raz. Za każdym razem tak samo, dopiero za drugim razem wskazuje dobrze pamięć.

3. Synchronizacja bezprzewodowa wyrzuca błąd: C00D07C9.

Przegoglowałem wszystko, próbowałem nawet metody z załączaniem 'dostepu do internetu', no ale ten odmawia tez posluszeństwa.

4. Aktualnie w tel. siedzi WP7.8, ver. 7.10.8858.136. Ver. opr. układowego: 1750.0823.8858.12460, Ver. sprzętu 112.1402.2.4

*W zwiazku z tym od razu pytanie - dlaczego jest tylko 21 motywów do wyboru jak ma być 30?

*Miały być dostępne 3 rozmiary kafelek - są 2 (małe lub średnie).

5. Mam utworzone studenckie konto DreamSpark, ale co z tego jak po uruchomieniu Windows Phone Developer Registration nie wykrywa mi telefonu.

Unable to connect to phone. Please check that the Zune software is running and that Zune's syns partnership with your phone has been established.

Od razu dodaje, że konto DreamSpark jest połączone z kontem XLive, zune załączony i telefon zsynchornizowany.

Jestem bardzo rozczarowany tym produktem Nokii...

Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Dot.: L800 'dostęp do internetu', problem z Zune oraz WPD

Witaj scooby117 :smileyhappy:

Aby korzystać z funkcji "Dostęp do internetu" telefon musi spełniać pewne wymagania, które opisano tutaj.

W sprawie błędu C00D07C9, wykonaj czynności podane na tej stronie.

Po aktualizacji do WP 7.8 mamy 21 akcentów kolorystycznych.

Możliwość zmiany rozmiaru zależy od samych kafelków - nie wszystkie mają 3 rozmiary.

W sprawie konta DreamSpark zayjrzyj tutaj. Jeżeli nie znajdziesz rozwiązania, skontaktuj się z Microsoftem.

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
scooby117

1. Funkcja "Dostęp do Internetu" wciąż nie działa. Dziwne, bo jeszcez niecałe 2 tyg. temu wszystko uruchomiło się poprawnie. Nie wiem, może Play ma jakiś problem...

2. Z błędem C00D07C9:

a. jestem w domu

b. na PC jestem w sieci domowej

c. Firewall wyłączony

3. Nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie:
*Po podpięciu tel. do kompa jest on wykrywany w zune, ale wskazywana pamięć, to... 0GB...

Telefon trzeba odpiąć i wpiać jeszcze raz. Za każdym razem tak samo, dopiero za drugim razem wskazuje dobrze pamięć.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
scooby117

Rozwiązałem już problem 1, 3 oraz z kontem Dream Spark poprzez dezinstalacje Zune (łącznie z czyszczeniem rejestru) i ponowną instalację.

Niestety wciąż podczas próby synchronizacji bezprzewodowej wyskakuje błąd C00D07C9.

Tak jak wpomniałem - jestem w sieci domowej, firewall wyłączony.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mabosl123

A sprobowales wskazowki z tej strony: http://support.xbox.com/pl-pl/zune/software/wireless-sync 

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
scooby117

Ależ oczywiście że tak. Nawet próbowałem tworzyć cuda polegające na włączaniu tetheringu co ludzie na forach opisywali, ale też nie bangla...

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Sprawdź taką metodę:

0. Podłączamy telefon do naszego wifi (Ustawienia > Wi-Fi > wybieramy).
1. Podłączamy Lumię do kompa przez USB.
2. W Zune klikamy na ikonę telefonu, potem ustawienia i synchronizacja bezprzewodowa. czekamy na błąd C00D07C9
3. W telefonie wchodzimy w ustawienia > dostęp do internetu. Włączamy go i czekamy na zestawienie APka po czym wyłączamy dostęp do internetu.
4. W kompie klikamy ponów.

Zune warto uruchomić jako administrator.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
scooby117

Dawno to znalazłem - niestety również nie działa.

Czy ktoś ma podobny problem i używa ESETa?:smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.