Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: L825, L1020 a może coś innego?

Doradca
Buzka23

L825, L1020 a może coś innego?

Za 2 tygodnie przedłużam umowę z operatorem. 
Chciałem wymienić moją L820 na coś nowszego. 
W grę wchodzi L925, L1020, ale...
Zaczynają się schody, ponieważ telefon ma mi również służyć do nawigacji w trasie, raz -dwa razy w miesiacu. 
W L820 mam duży problem ponieważ wyświetlacz był wymieniany 3 razy - efekt wypalania. W żony L800 po 1,5 roku nie dużego używania widać kafle w tle - się wypaliło

Zarówno 925 jak i 1020 używa tego samego wyświetlacza AMOLED -zresztą słabego wyświetlacza jak widać z historii. 
L920 używa innego rodzaju, ale teln telefon mi nie do końca leży. 

Co poradzicie?

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

nokia n9,jej wyswietlacz powala
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Nie chce inwestować w symbiana.
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Nokia N9 posiada system MeeGo. Korzystam z 925 i z czystym sumieniem mogę polecić ten telefon. Nie wiem czy będzie się tak samo wypalał jak 820 bo mam go dopiero od kilku dni. Wcześniej miałem 920 ale mimo wszystko bardziej odpowiada mi wyświetlacz w 925.
Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

925 jest co prawda lżejsza od 920, ale nie ma ładowania indukcyjnego więc np. z CR-200 nie skorzystasz

no i 920 ma w standardzie 32GB pamięci, a 925 chyba tylko 16GB, choć mogę się mylić

sam korzystam z 920 od 11 miesięcy i jestem zadowolony

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Własnie korzystam z poduchy  w domu ale w przypadku 925 brałem pod uwagę zakup obudowy ładującej, 

biorę też pod uwagę 1020 ale cena jest dość wysoka i za szybko niespadnie, 920 raczej nie kupie. Wolałbym coś cieńszego w mm dlatego wydaje mi się, że 925 będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem tylko ten wyświetlacz.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

No właśnie, 925 z obudową do indukcji nie będzie chyba wiele cieńsza od 920?

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Ale obudowy nie muszę mieć przez cały czas. 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dla mnie wyświetlacz AMOLED jest lepszy głównie z tego względu, że kolor czarny jest czarny a nie szary jak na wyświetlaczach IPS LCD.
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Buzka23

Masz rację, odwzorowanie kolorów jest bardzo przyjemne dla oka, ale te wyświetlacze się dość szybko psują - wypalają, do tego używanie nawigacji powyżej 2h  w większości przypadków kończy się wypalonymi elementami na wyświetlaczu, a dla mnie jest to ważne i miało to być dobre rozwiązanie, ponieważ mam podłączone 1 urządzenie z nawigacją do tego moge przez to urządzenie rozmawiać itd. Chwalą się tą nawigacją ale do tego oprogramowania potrzebny jest też dobry wyświetlacz a  AMOLED takim nie jest.

Użyj zwykłego tekstu.