Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Re: Lumia 510 zmiana rozmiaru czcionki

Nowy użytkownik
Magosia
Zaakceptowane rozwiązanie

Lumia 510 zmiana rozmiaru czcionki

Witam. Posiadam od niedawna nokię lumia 510 i chciałabym wiedzieć w jaki sposób mogę powiększyć czcionkę. Zwłaszcza chodzi mi o  wiadomości sms ponieważ standartowo ustawiona jest dla mnie za mała.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
MikolajczykM

Dot.: Lumia 510 zmiana rozmiaru czcionki

Magosia, model Lumia 510 korzysta z Windows Phone w wersji 7.5 albo 7.8. Nigdy nie miałem telefonu z tą wesją mobilnego Windowsa ale na nowszej edycji WP 8 robi się to w taki sposób:

Ustawienia >> System >> Ułatwienia dostępu >> Rozmiar tekstu

Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 Update 1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Magosia

Dot.: Lumia 510 zmiana rozmiaru czcionki

No niestety ten sposób nie działa ponieważ w mojej wersji Windows Phone (7.8) nie ma zakładki ułatwienia dostępu.
Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Re: Lumia 510 zmiana rozmiaru czcionki

[ Edytowane ]

Cześć Magosia! :smileyhappy:

Opcja zmiany rozmiaru czcionki jest dostępna tylko w telefonach na WP8.

W Lumiach z WP 7.5 i WP 7.8 takich ustawień nie ma.

Na Marketplace są dostępne aplikacje takie jak Large Contacts, ZoomContacts czy Contacts Zoom, którymi można też powiększać tekst wiadomości.

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.