Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 520: Problem z przywróceniem

Opiekun
Mxer

Lumia 520: Problem z przywróceniem

Witam

Wczoraj bawiąc się telefonem "niechcący" wyjołem baterię. Włożyłem i zaczeły się cyrki. Zgłupiały smsy... przestaly wyświetlać treści nowych smsów. Kolejność odbiorców się nawet  poprzestawiała. Jak telefon był zablokowany, dzwięk smsa, w pasku powiadamiania też się pojawiał, jak chciałem odczytać znikał bezpowrotnie.

Podobna sytuacja miała się  z  historią połączeń, nie dość że hronologicznie sie poprzestawiało to przestało zapisywać najnowsze. 

Poza tym niezauważyłęm innych problemów. Maile dochodziły i wyświetlały się prawidłowo, w historii również.

No nic, zdaża się, zrobiłem kopie zapasową (wciąż nie wiem czy stuteczną, w hmurze skydrive nie zauważyłęm jakiś nowych plików) i rozpoczołem proces przywracania telefonu do ustawień fabrycznych.

Trwało to jakieś 10h. Po tym czasie wciąż te trybiki się kręciły, telefon oczywiście wpiołem do ładowarki za wczasu i o całęj nocy był już mocno rozgrzany.

Przyzwyczajony do fochów MS wyjołem baterię i rozpoczołem proces ponownie. Mija 2ga godzina a on jak się kręcił tak się kreci.

Jakieś pomysły ?

Telefon często aktualizowałem, był w najnowszej wersji softu i wszystkich aplikacji. Ma włożoną kartę pamięci.

Koloru czarnego, jeżeli to ma pomóc :smileyhappy: Telefon ma jakieś 2 - 3 miesiące, wciąż na gwarancji.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dot.: Lumia 520: Problem z przywróceniem

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
Mxer

Wykonałem następującą czynność, ładowałem baterię przez jakies 2h z wyłączonym fonem. Po tym czasie włączyłem i wystartował.

Ot, taki kaprys.

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
Istria

Cześć @Mxer,

Dziękujemy za odpowiedź zwrotną.

Bylibyśmy wdzięczni za wynagrodzenie gwiazdką Kudo zaakceptowanie jako rozwiązanie postu użytkownika, który Ci pomógł lub swojego własnego, jeżeli uważasz że sam rozwiązałeś daną kwestię.

W ten sposób post ten będzie bardziej widoczny dla pozostałych uczestników Forum, którzy mogą mieć te same pytanie w przyszłości.

W razie potrzeby pozostajemy do Twojej dyspozycji.:smileyhappy:

Serdecznie pozdrawiam,

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.