Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Zarejestrowany użytkownik
hepipipol

Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Od jakiegoś czasu nie gaśnie ekran podczas rozmowy, przez co rozłączam niechcący połączenia. Czujnik zbliżeniowy na pewno działa, bo podczas łączenia rozmowy i zasłonięcia czujnika ekran gaśnie. Podczas rozmowy już nie. Dzieje się tak gdy ja dzwonię do kogoś lub gdy ktoś dzwoni do mnie.

W ustawieniach telefonu nie widzę nigdzie możliwości włączenia/wyłączenia wygasania ekranu podczas rozmowy. Oprogramowanie mam najnowsze. Do tej pory wszystko działało sprawnie.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dot.: Lumia 520 - ekran nie gaśnie podczas rozmowy

Jeżeli restart telefonu nie pomaga to polecam resetowanie telefonu według wskazówki z artykułu Nokia Lumia 520 - Mój telefon nie działa lub nie odpowiada w oczekiwany sposób.

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
hepipipol

Tego się obawiałem, że taka będzie odpowiedź. Ogólne telefon sam się naprawił. Sam się zepsuł to i sam się naprawił. Szkoda, że moje auto tak nie potrafi :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Może coś tam było zabrudzone. Bo nawet jeśli coś się "samo psuje" to na pewno się samo nie naprawia :smileywink:

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

Cześć hepipipol,

Witaj na Forum Pomocy technicznej Nokia. 

Blokowanie ekranu podczas rozmowy aktywowane jest przez czujnik zbliżeniowy - owalne pole znajdujące się w prawym górnym rogu, z przodu telefonu (widoczny jedynie pod światło). Blokada klawiatury aktywowana jest jednak, kiedy w pobliżu czujnika znajduje się jakiś przedmiot (w domyśle twarz podczas rozmowy), deaktywowana jest po odsunięciu telefonu od tego przedmiotu. Upewnij się, że czujnik nie jest przysłonięty folią zabezpieczającą lub pokrowcem telefonu. Prosimy też podczas rozmowy przetrzeć palcem czujnik zbliżeniowy i sprawdzić jego działanie.

Jeżeli problem będzie się powtarzać należy udać się do serwisu w celu skalibrowania czujnika zbliżeniowego.

Lista serwisów dostępna jest na stronie:

http://nokia.ly/CarePoints

Pozdrawiam,

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.