Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 520 - przesyłanie filmów do PC

Nowy użytkownik
Maka551

Lumia 520 - przesyłanie filmów do PC

Witam i od razu przepraszam.  Zupełnie nie moja to bajka a nie wolno mi sie denerwować po bypasach.

Dostałem prezent j.w. i w zasadzie go opanowałem z wyjatkiem przesyłania filmów na PC.  Komputer nie widzi filmów. Zdjęcia tak, filmów nie.  Na komputerze jest XP SP3. Pomóżcie bo toczę juz pianę. Czy jest to mozliwe?

Pozdrawiam.

Maka551

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Dot.: Lumia 520 - przesyłanie filmów do PC

Probowales przez ten program: http://www.windowsphone.com/pl-PL/How-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop 

Tu tez jest napisane, ze Niektórych plików multimedialnych zabezpieczonych przy użyciu technologii DRM nie można kopiować między komputerem a telefonem Windows Phone.

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

jnowak538, aplikacja, o której napisałeś przeznaczona jest wyłącznie dla systemów Windows 7 oraz Windows 8 a Maka551 posiada Windows XP SP3.
Contributor of the month

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

nismonet, masz racje, nie wiedzialem ze nie dziala na XP :smileyhappy:

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.