Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 520 - restarty, problemy z odblokowywa...

Nowy użytkownik
piotrb1

Lumia 520 - restarty, problemy z odblokowywaniem, bateria przez noc się wyczerpuje

Cześć

Mam 3 problemy z moją Lumią.

- Od miesiąca (czyli od nowości) zdążył zresetować mi się sam z siebie 4 razy (z czego dwukrotnie wciągu ostatniej doby).

- Niemal raz dziennie nie mogę w normalny sposób odblokować ekranu - przesuwam ekran blokady do góry, widzę kafelki i zaraz ekran robi się czarny (choć widać, że jest cały czas podświetlany).

- Dwa razy zdarzyło mi się, że w pełni naładowana bateria wyczerpała się przez noc. Telefon miał wyłączone wifi, transmisję danych itp.

Czy mam z tym iść do serwisu, czy da się to naprawić jakoś samemu? :smileytongue:

I jeszcze gratisowe pytanie: czy mogę zanieść go do bezpłatnej naprawy na gwarancji do autoryzowanego serwisu czy muszę zanieść go do sklepu gdzie został kupiony? Pytam, gdyż trochę mi tam nie jest po drodze.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dot.: Lumia 520 - restarty, problemy z odblokowywaniem, bateria przez noc się wyczerpuje

Na początek wykonaj kroki szybkiej naprawy. Daj znać czy problem został rozwiązany. Telefon możesz zanieść bezpośrednio do punktu Nokia Care.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
piotrb1

Dot.: Lumia 520 - restarty, problemy z odblokowywaniem, bateria przez noc się wyczerpuje

Jakiś tydzień temu to zrobiłem. Odblokowywanie i restarty jak były, tak są. Z baterią problemu jeszcze nie miałem.
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Jeżeli resetowanie telefonu nie rozwiązało problemu to według mnie telefon należy zanieść do serwisu.
Użyj zwykłego tekstu.