Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 525

Kayıtlı kullanıcı
L0ST
İleti Sayısı: 1

Lumia 525

Alan yada kullanan varmı?

520 Alınacagına 525 alırız daha iyi değilmi ?  Ve aynı Özellik sadece ram 1 gb diye biliyorum.

Lütfen düz metin kullanın.
Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Ynt: Lumia 525

oyun oynamasam da olur derseniz ve fiyatları arasında fark varsa 520 alınabilir, ama oyun da oynarım diyorsanız 1GB Lumia 525 bazı oyunlarda fark yaratacaktır.

The silence will fall
Kayıtlı kullanıcı
makiff
İleti Sayısı: 1

525 de glance screen ve çift tıkla uyandırma var mı?

Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Donanım kısıtlamaları nedeniyle Nokia Glance Screen Nokia Lumia 520, 521, 525, 526 ve 625'te kullanılamaz.

Kaynak : SSS - Windows Phone 8 yüklü Lumia telefonumdaki Nokia Glance Screen uygulamasını neden bulamıyorum? 

Kullanım kılavuzuna göre, çift tıkla uyandırma var gibi görünüyor.

Kaynak NOKIA LUMIA 525 - Tuşları ve ekranı kilitleme

The silence will fall
Bilge
tugayceliksu
İleti Sayısı: 109

ben 620 kullanıyorum çok memnunum fakat insanoğlu her zaman bir fazlasını ister 625 kullanan arkadaşım var çok memnun ekranı büyük tavsiye edebilirim. 520 kardeşim de var bazı donanım eksiklerinden dolayı geride kalmıi diyebiliriz. Telefonumdan memnun kalmak istiyorum diyorsan 625 veya 820 al
Hayata sımsıkı sarıl.
Kayıtlı kullanıcı
mmakiff
İleti Sayısı: 3

Data Sense'i sıfılayamıyor muyuz? İnternet veri sayacını sıfırlamak istiyorum fakat bulamadım.

Bilge
oklawa
İleti Sayısı: 47

Normalde sıfırlamaya ihtiyaç duyulacak bir mantığa sahip bir uygulama değil. Sıfırlamak için tarihi değiştirebilirsiniz, örneğin; tarihi bir sene ileri alın, datasense uygulamasına girip çıkın ve tarihi tekrar normale çevirin.