Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Nowy użytkownik
komserwis

Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Witam!

Proszę o informację z jakimi modelami telefonów współpracuje Lumia 610 aby skopiować książkę telefoniczną do innego modelu telefonu nokia oprócz innej Lumii.

Próbowałem wykonywać synchronizację kontaktów z innymi modelami min.2700c,E51,E52,Asha 311 i Asha 302 i niestety żaden z w/w nie jest ,,kompatybilny,, z tym modelem więc proszę o informację jaki model podoła temu zadaniu.

Ps.Chodzi o kopie kontaktów z Lumia 610 a nie do Lumia 610!

Dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
banlec

Dot.: Lumia 610 i kopiowanie książki telefonicznej

Raczej z żadnym. Jedyne co możesz zrobić to zsynchronizować kontakty z kontem online, zalogować się na to konto i pobrać kontakty z niego, po czym załadować sobie do innego telefonu.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
amstaf77

Mam ten sam problem będzie miał go każdy, który np. będzie musiał reklamować lumie co wtedy???

Kontakty te da się pobrać z konta, ale tylko do pliku (WLMC), który nie jest obsługiwany przez starsze modele telefonu.

Jeśli ktoś wie, co zrobić proszę o dokładny opis.

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

W L920 jest udostępnianie danych kontaktowych, po wejsciu w kontakt menu w prawym dolnym rogu - udostępnij kontakt, potwierdzamy i mamy do wyboru opcje sposobu udostępnienia: bluetooth, wiadomości i wszystkie nasze konta podłączone do systemu. Nie znalazłem opcji udostępnienia wszystkich kontaktów hurtowo.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.