Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 620 ön kamera sorunu

Yeni kullanıcı
senere
İleti Sayısı: 2

Lumia 620 ön kamera sorunu

Merhaba, Lumia 620'mde on kamerayi acamiyorum. 

Normalde kamerayi acinca, asagida, kameralar arasi gecis yapmak icin bir secenek oluyor, baska bir lumia'da gordum. Ancak benimkinde yok. Digerlerinde 4 yuvarlak tus varken benimkinde 3 tane var.  Screenshotta gorebilirsiniz. 

On kamerayi kullanan bir kac app indirip denedim, onlarda da "bu telefonda on kamera bulunmamaktadir" yazisi cikiyor. 

Bu durumda on kamerayi kullanabilmek icin ne yapabilirim?

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Ynt: Lumia 620 ön kamera sorunu

Merhaba,

Göndermiş olduğunuz screenshot'ta sağ alt köşede '...' işaretine tıklarsanız ' Front ya da Ön kamera' yazan yuvarlağa tıkladığınızda ön kameraya geçiş yapabilirsiniz.

Teşekkürler

Yeni kullanıcı
senere

Merhaba,

"screenshot'ta sağ alt köşede '...' işaretine tıklarsanız ' Front ya da Ön kamera' yazan yuvarlağa tıkladığınızda ön kameraya geçiş yapabilirsiniz."

cevabinizdan ekledigim fotografa pek de bakmadiginiz anlasiliyor. 

Tekrar soyluyorum FRONT ya da ÖN her neyse, o secenek telefonumda yoktu. "..." olan yere tiklayinca da cikmiyor. Telefon on kamerasi yokmus gibi davraniyordu.

Telefonla yardim hattiniz bana KVK'ya teslim etmemi, buyuk ihtimalle yazilim sorunu oldugunu soyledi.

2 gun once KVK'ya verdim, yaptiklari yorumlardan sonra hayatlarinda ilk defa Lumia gorduklerine eminim, korkarak sonucu bekliyorum. 

Not: baska birisine de ayni basmakalip cevabi yazmamaniz icin buyrun tiklanilmis halinin fotografi da ekte.

Ben baska bir yerde rastlamadigim bir soruna cozum ariyorum, siz "haha kameranin yerini bulamamis" muamelesi yapiyorsunuz, gercekten ayip. 

BuseT yazdı:

Merhaba,

Göndermiş olduğunuz screenshot'ta sağ alt köşede '...' işaretine tıklarsanız ' Front ya da Ön kamera' yazan yuvarlağa tıkladığınızda ön kameraya geçiş yapabilirsiniz.

Teşekkürler

Yeni kullanıcı
AKOROCK1z

telefonum da aynı sorun var bir videoda nokia lumia 620 kamera testinde ön kameraya geçme tuşu vardı bunda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Moderator
frht
İleti Sayısı: 470

Merhaba AKOROCK1z,

Öncelikle Nokia Destek Foruma hoş geldiniz.

Telefonunuzda ön kamerayı kullanamıyorsanız sorununuz yazılımsal veya donanımsal kaynaklı olabilir. Yazılımsal kaynaklı ise belirtilen adımları izlediğinizde sorununuz ortadan kalkacaktır. 

Uyarı: Telefonunuzun sıfırlanması, telefonunuzu ilk açtığınızdaki durumuna döndürecektir. Kısa mesajlar ve satın aldığınız ve indirdiğiniz (yeniden indirilebilir) uygulamalar dahil telefondaki tüm kişisel içeriğiniz silinecek ve telefonunuz fabrika ayarlarına geri yüklenecektir. Bu işleme başlamadan önce lütfen telefonunuzu yedekleyiniz. Yedekleme hakkında ayrıntılı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Başlat ekranında, sola kaydırın, Ayarlar > Hakkında > Telefonunuzu sıfırlayın seçeneğini belirleyin.

Telefon açıldığında, Ayarlar > Telefon güncellemesi seçeneğine giderek ve Güncellemeleri kontrol et seçeneğine dokunarak en son yazılım sürümünün yüklü olduğunu onaylayın.

Sorununuzun çözülüp çözülmediğini, Başlat ekranında, sola kaydırın, Kamera > ... > Ön kamera dokunarak kontrol edip, sonucu bizimle paylaşabilir misiniz?

Belirtilen işlemler sonucunda sorununuz devam etmekte ise, en yakın Nokia Destek Noktası'na gidiniz. Nokia Destek Noktaları'na linkten ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
AKOROCK1z

olmuyor