Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 820 i instalacja języka polskiego w mo...

Uczestnik
adamonika
Zaakceptowane rozwiązanie

Lumia 820 i instalacja języka polskiego w module mowa.

Miesiąc temu chciałem uruchomić moduł mowa w swojej Lumii 820. Po włączeniu funkcji i  wybraniu instalacji polskiego języka mam informacje, że trwa pobieranie języka .... i tak jest do dnia dzisiejszego, czyli już ponad miesiąc. Nie mam możliwości wybrania innego jezyka, bo dostaje komunikat, że język jest już pobierany. Mam jeszcze Lumie 620 i tam wszystko poszło sprawnie i bez problemów.   Co można z tym zrobić??

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Dot.: Lumia 820 i instalacja języka polskiego w module mowa.

próbowałaś przywrócić ustawienia farbyczne w telefonie ?

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
adamonika

Dot.: Lumia 820 i instalacja języka polskiego w module mowa.

OK, przywrócenie farbrycznych ustawień pomogło. Niestety trzeba było wszystko instalować od nowa bo telefon był czyst jak ze sklepu. Dzięki.

Użyj zwykłego tekstu.